Türkiye iş Bankası 30 bin TL faizsiz kredi başvurusu başladı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Türkiye iş Bankası 30 bin TL faizsiz kredi başvurusu başladı

Türkiye İş Bankası tarafından yapılan açıklamada 30 bin TL faizsiz kredi başvurusunun başladığına yer verildi.

Kredi 1 Şubat 2024 0
Türkiye iş Bankası 30 bin TL faizsiz kredi başvurusu başladı

İş Bankası'ndan 30 bin TL kredi müjdesi.

Türkiye İş Bankası tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklamaya baktığımızda bankanın ilk defa müşteri olacak kişilere 30 bin TL'ye kadar faizsiz kredi ve nakit avans vereceği görülüyor. Konu ile ilgili açıklama ve detaylar bankanın resmi internet adresi üzerinden yayınlandı. Peki faizsiz nakit avans başvuru şartları nedir? Başvuru nasıl yapılacak? 30 bin TL başvuru şartları ve bilgileri yazımızda.

"İşCep’ten İş Bankalı olanlar kazanıyor! Maximum Kart’ınızla 30.000 TL’ye kadar Faizsiz Taksitli Nakit Avans ayrıcalığına ek, hisse senedi işlemlerinizde 0,05% komisyon oranı fırsatı,1 yıl ücretsiz Havale/EFT, aidatsız kart imkanı ve size özel oranlarla vadeli TL mevduat hesabı ayrıcalıklarıyla İş Bankalı olmanın en hızlı ve en dijital yolu İşCep’te" ifadeleri ile yayınlanan açıklamada bankanın kampanyasına dair detaylara şu şekilde yer verildi:

Siz de İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olun, kredi kartınızla 30.000 TL’ye varan faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından ve daha birçok ayrıcalıktan yararlanın! 

Faizsiz Nakit Avans Kampanya Detayları

Kampanyadan 26.01.2024 – 29.02.2024 tarihleri arasında İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans  2-6 (dahil) ay vade için geçerlidir. 

Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 30.000 TL arasında olacaktır.

Sadece İşCep ve Maximum Mobil kanallarından kullanım sağlanabilecektir. 

Kullanılabilecek Taksitli Nakit Avans tutarı, kartın kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlandırılmıştır.

Kampanya kapsamında tanımlanan Faizsiz Taksitli Nakit Avans tutarı, azami 2 seferde ve toplamda tanımlanan tutarı geçmeyecek şekilde kullanılabilecektir. 

Kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler, kredi kartının fiziki teslimini beklemeden Maximum Mobil’den kredi kartı limitinin % 50’sini aşmamak koşuluyla 5.000 TL ‘ ye kadar (5.000 TL dahil) kampanya kapsamında faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanabilecektir. 

2-6 (dahil) aydan farklı vadelerde ve 30.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası Katılım Koşulları
Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir.

26.01.2024 – 29.02.2024 tarihleri arasındaki kampanya tanımlamaları her müşteri için müşteri olma sürecinin tamamlanmasını takip eden ilk iş günü başlatılarak ve ek 2 iş günü içinde yapılacaktır. 

26.01.2024 – 29.02.2024 tarihleri arasında müşterimiz olanlar için kampanyadan yararlanma süresi 31.03.2024 tarihinde sona erecektir.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, (İş Bankası Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir).
Esnaf ve Gerçek Kişi Tacir müşterilerimize ait Bireysel Kredi Kartları ile yapılan taksitli nakit avans işlemleri için müşteri bazında limit 10.000 TL olarak uygulanacaktır.

İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

30 bin TL faizsiz kredi başvurusu yapacak kişilerin bankaya mobil üzerinden müşteri olması gerekmektedir. Müşteri olunması sonrası yukarıda belirtilen adımların takip edilmes igerekmektedir.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç