Türkiye İş Bankası 23 şehre KPSS'siz memur alımı yapacak: Başvuru başladı 2024
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Türkiye İş Bankası 23 şehre KPSS'siz memur alımı yapacak: Başvuru başladı 2024

İş Bankası tarafından yayınlanan son dakika açıklamasında KPSS'siz 23 şehre memur alımı yapılacağına yer verildi. İlan bilgileri yazımızda.

Türkiye İş Bankası 23 şehre KPSS'siz memur alımı yapacak: Başvuru başladı 2024

İş Bankası KPSS'siz memur alımı yapacağını açıkladı.

Türkiye İş Bankası resmi internet adresi üzerinden açıklama yapıldı. Banka yaptığı açıklamada Anadolu'daki illerde istihdam etmek üzere memur alımı yapacağını bildirdi. Peki İş Bankası memur alımı başvurusu nasıl yapılır? Türkiye İş Bankası personel alımı başvuru şartları nedir? Başvuru bilgileri nelerdir?

Türkiye bankacılık sektörünün öncü kuruluşlarından Türkiye İş Bankası, her dnem birçok personel alımı yapıyor. Bugün yayınlanan ilanda ise 23 şehre bankacı alımı yapılacağı görülüyor.

Yayınlanan memur alımının duyurusu şu şekilde:

"Afyon'un Bolvadin ve Emirdağ; Ağrı'nın Doğubayazıt; Antalya'nın Kaş, Kemer, Korkuteli, Manavgat ve Merkez; Artvin'in Merkez; Aydın'ın Bozdoğan; Bursa'nın İznik ve Mustafakemalpaşa; Çankırı'nın Çerkeş ve Ilgaz; Denizli'nin Acıpayam ve Buldan; Gaziantep'in Nurdağı; Hakkari'nin Yüksekova; Kayseri'nin Merkez ve Pınarbaşı; Kırşehir'in Kaman; Manisa'nın Demirci, Sarıgöl ve Saruhanlı; Muğla'nın Bodrum, Köyceğiz, Marmaris ve Merkez; Muş'un Merkez; Nevşehir'in Ürgüp; Niğde'nin Merkez; Sinop'un Ayancık; Tokat'ın Merkez; Şanlıurfa'nın Siverek; Van'ın Merkez; Şırnak'ın Silopi; Ardahan'ın Merkez ilçelerinde bulunan Şubelerimizde temel bankacılık hizmetlerini yerine getirmek üzere Memur pozisyonunda görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Belirtilen ilçeler dışında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır"

ALIM YAPILACAK İLLER

Personel alımı yapılan iller şu şekilde:

"Afyon, Ağrı, Antalya, Artvin, Aydın, Bursa, Çankırı, Denizli, Gaziantep, Hakkari, Kayseri, Kırşehir, Manisa, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Sinop, Tokat, Şanlıurfa, Van, Şırnak, Ardahan"

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İlana başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar şu şekilde:

Uyruk
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Eğitim
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak.

Yaş
28.01.2024 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (28.01.1994 sonrasında doğmuş olanlar başvurabilecektir.)

Askerlik
Askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da 2025 Şubat ayına kadar tecil ettirmiş olmak.

Sağlık 
Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Hizmet Yükümlülüğü
Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

Adli Sicil
Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.

Katılım
Daha önce Bankamızın yaptığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarında en fazla 2 kez başarısız olmak ve bu sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

İkamet 
İlanda belirtilen ilçelerde ikamet ediyor olmak. Belirtilen ilçeler dışında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru ve sonrası süreci şu şekilde:

Başvuru
İşe alım sınavlarımıza bu platforma üye olarak başvurunu yapabilirsin. Başvurunun uygun bulunması halinde özgeçmiş bilgilerinde belirttiğin e-posta adresine sürece dair bilgileri göndereceğiz.

Genel Yetenek Sınavı
Bu aşamada sayısal ve sözel yeteneği ölçmeye yönelik sorulardan oluşan bir teste gireceksin.

Yetkinlik Bazlı Mülakat
İnsan Kaynakları yöneticileri ile geçmişte yaptığın işlere, sergilediğin davranışlara ve aldığın sorumluluklara dayalı kanıtlardan yola çıkarak, gelecekteki performansının ölçümlenmeye çalışıldığı yetkinlik bazlı görüşmeye katılacaksın.

Teklif ve Onay
Önceki tüm aşamaları başarıyla tamamladıysan sana görev teklifinde bulunuyoruz ve seni işe alım sürecinin bir parçası olan belge hazırlama sürecine yönlendiriyoruz. İlettiğin belgeler üzerinden yapılan değerlendirmeler sonucunda uygun bulunursan işe alımını gerçekleştiriyor ve seni eğitime davet ediyoruz. Başvuru yaparken gerçek dışı bilgiler verdiği belirlenen adaylarımızın süreçlerini hangi aşama olduğuna bakmaksızın sonlandırıyoruz.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

İlana başvurular İş Bankası Kariyer sayfası üzerinden alınıyor. "https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/anadolu-memur-alimi-2024MAS2" linki üzerinden  başvurular alınıyor.

Kadın erkek adaylar bu sayfada >>>Bilgi alış verişi için  TIKLA TAKİP ET

Kaynak: Finans7.com

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç