Türkcell ve Vodafone hat kullananlara 3 ay geri ödemesiz 70 bin TL ihtiyaç kredisi: Kredi çekme başvuru başladı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Türkcell ve Vodafone hat kullananlara 3 ay geri ödemesiz 70 bin TL ihtiyaç kredisi: Kredi çekme başvuru başladı

Son dakika haberi geldi: Gelen haberde Türkcell ve Vodafone kullananlara 70 bin TL 3 ay geri ödemesiz kredi verileceği bildirildi. İşte kampanya detayları.

Kredi 7 Ağu 2023 20:28 1
Türkcell ve Vodafone hat kullananlara 3 ay geri ödemesiz 70 bin TL ihtiyaç kredisi: Kredi çekme başvuru başladı

Türkcell ve Vodafone müşterilerine 3 ay geri ödemesiz 70 bin TL kampanyası başladı.

Bankalar son dönemlerde Merkez Bankası'nın aldığı faiz artırımı kararlarından sonra ihtiyaç kredisinde faizleri yüzde 5'lere kadar çıkardı. En uygun faizle ihtiyaç kredisi veren banka, yüzde 2'nin üzerinde faizle kredi veriyor. Bu da vatandaşların geri ödemelerde ciddi bir rakamı bankaya vermesi anlamına geliyor.

Bu gelişmelerin ardından vatandaşlar, en uygun faizli ihtiyaç kredisinin hangi bankayı verdiği, hangi bankadan kredi çekebileceklerini araştırmaya başladı. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda yeni kredi kampanyasının detaylarına yer verdik.

GSM operatörleri harekete geçti. Bankaların kredi faizlerini ciddi seviyelere kadar çıkarmasının ardından Vodafone ile Türkcell bir kampanya için düğmeye bastı. Bu kapsamda Türkcell ve Vodafone müşterisi olan vatandaşlara düşük faizli ve 3 ay geri ödemesiz 70 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi verileceği bildirildi.

Faturalı müşterilerine bir mesaj gönderen Vodafone, bu müşterilerine özel aylık 1.89 faizli 3 ay geri ödemesiz 70 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlatacağını bildirdi. Söz konusu mesajda kredinin müşterilerin kullanımına açıldığını bildirdi.

Söz konusu kredi TEB aracılığıyla vatandaşlara verilecek.

KREDİ HESAPLAMA

1.89 faizle 70 bin lira çekecek vatandaşlar 70 bin lira kredi çekecek vatandaşlar, 24 ay vade için bankaya ayda 3 bin 895 TL geri ödeme yapacak. 2 yılın sonunda bankaya tyoplamda 93 bin 487 TL'lik geri ödeme yapılacak. 50 bin lira kredi çekecek vatandaşlar, 24 ay vadede bankaya her ay 2 bin 782 TL ödeme yapacak ve bankaya toplamda 66 bin 777 TL ödeme yapmış olacak.

Türkcell tarafından yayınlanan açıklamada ise müşterilerine kredi verileceği bildirildi. Fibabanka ile anlaşan Türkcell, Paycell uygulaması üzerinden 50 bin liraya kadar yüzde 3.79 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veriyor.

TÜRK TELEKOM

Türk Telekom ise henüz kampanya başlatmadı. Başladığında bildirimle haberdar olmak için finans7.com uygulamamızı ücretsiz indirin:
Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 10 Ay Önce
faizli mi