Türk Telekom Sil Süpür Neden Yok, Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sil Süpür Neden Yok, Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sil Süpür neden çalışmıyor? Neden görünmüyor? Nasıl çalışır? İşte detaylı bilgi.

Bilim ve Teknoloji 29 Tem 2022 01:13 0
Türk Telekom Sil Süpür Neden Yok, Nasıl Yapılır?

Türk Telekom sil süpür neden yok? Neden gözükmüyor? Nasıl yapılır?

Türkiye'nin en çok kullanıcıya sahip olan operatörlerinden biri olan türk Telekom ile ilgili son dakikalarda bir sorun yaşanıyor. Kullanıcılar, her hafta bedava internet, bedava dakika alabildikleri sil süpür adlı uygulamanın görünmedini, Sil Süpür'ün nasıl görüneceğini, nasıl sil süpür yapılacağını araştırmaya başladı.

Dakika, SMS ve internet ödülleri vermesi nedeniyle he rhafta Sil Süpür adlı kısım, Türk Telekom kullanıcılarının en çok ziyaret ettiği yer oluyor. Bu hafta ödül için ziyaret edenler ise sorun ile karşılaştı. 

Sil Süpür'den hediye kazanmak için öncelikle Türk Telekom mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranız ve şifre al kısmından şifre alarak uygulamaya girebilirsiniz .Uygulamaya girdikten sonra karşınıza aşağıdaki ekran çıkacak.

Bu ekranda, yukarıda gösterildiği gibi sağ üstte bulunan hediye paketi şeklindeki butona tıklayın. Butona tıkladığınızda ise aşağıdaki ekran karşınıza çıkacak. Bu ekranda Bana özel kısmında sil süpür'ü görebileceksiniz. Buurada hemen başla linkine tıklayarak Sil Süpür'e girebilir ve hediyeleri kazanabilirsiniz.

BAZI YERLERDE SORUN YAŞANIYOR

Bazı yerlerde Türk Telekom kullanıcıları, uygulamaya erişmekte sıkıntı yaşadığını söylüyor. Sorunların sadece bazı illerde yaşandığı belirtiliyor. Siz hangi ilde sorun yaşıyorsunuz? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak sorunları dile getirebilir, diğer Türk Telekom kullanıcıları ile birlikte bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Sizce en fazla ne çıktı Sil Süpür'den... Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Editör: 30 GB Haftalık internet :)

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç