Turgut Altınok'tan 600 daire iddialarına yanıt
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Turgut Altınok'tan 600 daire iddialarına yanıt

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok yaptığı son dakika açıklamasında Antalya'da 600 konutunun bulunduğuna ilişkin iddiaları yalanladı.

Haberler 26 Mart 2024 0
Turgut Altınok'tan 600 daire iddialarına yanıt

Son dakika: Turgut Altınok'tan 600 daire iddialarına yanıt.

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok yaptığı son dakika açıklamasında Antalya'da 600 konutunun bulunduğuna ilişkin iddiaları yalanladı. Altınok, "Mansur Yavaş, 'Turgut Altınok mal beyanında bulunmadı.' diyor. Yalan söylüyor, iftira atıyor, çamur atıyor. 600 dairenin Altınok adına tapusunu göstersin istifa edeceğim.'' dedi.

"600 EVİM OLDUĞUNU SÖYLEYEN YALANCIDIR''

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Altınok, Antalya'da 600 konutunun bulunduğuna ilişkin iddiaları yalanlayarak şöyle konuştu:

"600 evim olduğunu söyleyen yalancıdır, iftiradır, çamurdur, ahlaksızdır. Mansur Yavaş, 'Turgut Altınok mal beyanında bulunmadı.' diyor. Yalan söylüyor, iftira atıyor, çamur atıyor. 600 dairenin Altınok adına tapusunu göstersin istifa edeceğim.

''ZERRE ŞEREFİ, ONURU VARSA O İSTİFA EDER''

Zerre şerefi, onuru varsa o istifa eder. Yazan, çizen kim varsa hepsine maddi manevi dava açacağız. Mal varlığı azalan bir belediye başkanı var. Yavaş, Belediye Başkanı olduktan sonra Londra'da ev almış. Oturduğu ev 25 milyon lira. Hangi parayla aldı, kendisi onu açıklasın.''

Ankara'nın kaybedecek 5 yılı daha kalmadığını ifade eden Altınok, "Ankara'nın Yavaş'la yok olan, kaybolan bir 5 yılı var. Ankara Altınok'la kazanacak ya da bir 5 yıl daha 'Ne yaptım, keşke elim kırılsaydı.' diyecek. Ankara bir 5 yıl daha böyle idare edemez. Ankara'ya eseri ve hizmeti yok. Sonra Ankara'ya diyor ki, 'Benden bir şey bekleme.' Bu başkent, Sayın Yavaş'a 10 gömlek fazla geldi." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç