Trabzon Büyükşehir Belediyesi TiSKi personel ve işçi alımı yapacak 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Trabzon Büyükşehir Belediyesi TiSKi personel ve işçi alımı yapacak 2023

TİSKİ tarafından yayınlanan son dakika açıklamasında 124 personel alımı yapılacağına yer verildi. İlanın başvurusuna dair detaylar yazımızda.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi TiSKi personel ve işçi alımı yapacak 2023

Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü 124 personel alacak.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan son dakika açıklamasında TİSKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapılacağına yer verildi. 5 ayrı kadroda istihdam etmek üzere yapılacak personel alımı için duyuru bugün yayınlandı. İlana başvurular 7 Ağustos günü başlayacak ve 11 Ağustos tarihinde sona erecek.

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK?

Trabzon Büytükşehir Belediyesi resmi sayfası üzerinden yapılan resmi açıklamada kadrolar şu şekilde açıklandı:

2 makine teknisyeni,
3 elektrik teknisyeni,
7 operatör,
16 şoför,
96 beden işçisi.

BAŞVURU

İlanın başvurusuna ilişkin bilgiler şu şekilde:

"SON BAŞVURU TARİHİ 11 AĞUSTOS
Adaylar 07.08.2023 Pazartesi ile 11.08.2023 Cuma (dahil) tarihleri arasında Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin (www.trabzon.bel.tr), TİSKİ Genel Müdürlüğü’nün (www.tiski.gov.tr) ve Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi’nin (www.trabsu.com.tr) internet adresleri üzerinden müracaatlarını yapabilecekler. Adaylar başvuru için istenen belgeleri başvuru sayfasına yüklemek zorundadırlar. Eksik belge ile başvuran adayların müracaatları kabul edilmeyecektir.

SÖZLÜ VE UYGULAMALI SINAV
Başvuru belgelerinin incelenmesinin ardından, uygun şartları taşıyan adayların listesi, son başvuru tarihinden itibaren en geç 7 (yedi) gün içerisinde; www.trabzon.bel.tr, www.tiski.gov.tr ve www.trabsu.com.tr internet adresleri üzerinden yayınlanacak ve bu kişiler sınav komisyonu tarafından çağrılacaklardır. Listeye itirazlar, listenin yayınlanmasından itibaren 3 (üç) gün içerisinde Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş.’ye yazılı olarak yapılabilecektir. Sınav, başvurulan iş pozisyonuna göre sözlü ve/veya uygulamalı olarak yapılacaktır. Sınav tarih ve yeri ayrıca bir duyuru ile ilan edilecektir.

96 KİŞİ KURA İLE BELİRLENECEK
Beden İşçisi (Genel) iş pozisyonu için başvurusu geçerli olan adaylar mülakata tabi tutulacaktır. İşe girmeye hak kazananlar ise, mülakatta başarılı bulunan adaylar arasında yapılacak kura çekimi sonucunda belirlenecektir. Kura çekimi; TİSKİ Genel Müdürlüğünün ilçelerdeki personel ihtiyacı ve adayların ikametgahları göz önünde bulundurularak yapılacaktır. Sınava çağrılan adayların, aday başvuru kayıt belgesini yanlarında getirmeleri zorunludur. Sınav sonuçları, www.trabzon.bel.tr, www.tiski.gov.tr ve www.trabsu.com.tr internet adresleri üzerinden yayınlanacaktır. Asıl aday listesi ile her 5 (beş) kişi için 1 (bir) adet olacak şekilde yedek aday listesi yine ilgili internet siteleri üzerinden ilan edilecektir"

Kadın erkek adaylar bu sayfada >>> TIKLA TAKİP ET

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç