Toyota Yaris Modelinde Kasım Ayı İndirimleri Başladı!

Toyota Yaris Modelinde Kasım Ayı İndirimleri Başladı!

Araba firmaları Kasım ayı indirim kampanyalarını duyurmaya devam ediyor! Bir indirim de Toyota'nın Yaris modeline geldi! İşte Kasım ayı güncel Yaris fiyatları ve detaylar...

Fiyat Listesi 9 Kasım 2023 0
Toyota Yaris Modelinde Kasım Ayı İndirimleri Başladı!

 Sıfır kilometre otomobil piyasasında Kasım ayı fiyatları ve indirimleri açıklandı. Otomobil firmaları araç satışlarını artırabilmek için çok önemli indirim uygulamaları yapıyorlar. İndirim yapan firmalar arasında Toyota da bulunuyor. Dünyanın en çok otomobil satan firmaları arasında yer alan Toyota için Kasım fiyatları netleşti. Üstelik Toyota tarafından müşterilere bu ay önemli indirim imkanları da sağlanıyor.

Toyota Yaris Hybrid 2023 review: ZR Hybrid - A pricier but better city  hatch than Mazda 2, Suzuki Swift or VW Polo? | CarsGuide

EN UCUZ TOYOTA!

Toyota’nın Türkiye’de satışa sunduğu otomobiller ve fiyatları incelendiğinde en ucuz Toyota’nın Toyota Yaris olduğu görülüyor. Bu otomobili satın almayı düşünenlere önemli indirimler de yapılıyor. Ancak ortaya çıkan görüntü tamamen kafa karışıklığı yaratıyor. Toyota Yaris’in Muyltidrive S donanımı Toyota Corolla’nın en alt donanımından sadece 5.000 TL daha ucuz olarak açıklandı. Hemen hemen aynı fiyata müşteriler Toyota Corolla da satın alabiliyorlar.

Toyota Yaris Cross 2023 İncelemesi ve Fiyatları - Yolcu360 Blog

TOYOTA YARİS İNDİRİMLERİ!

Toyota Yaris için 4 farklı donanım seçeneği bulunuyor. Her donanım için ayrı bir fiyat indirimi uygulanıyor. Bu indirimler 135.200 TL’den başlıyor ve benzer rakamlarda indirimler yapılıyor. Bu indirimli fiyatlardan Toyota Yaris satın alarak müşteriler kazançlı çıkıyorlar. Sıfır kilometre otomobili indirimli fiyatla alan müşteriler aynı zamanda Toyota kalitesini de tecrübe etme imkanı buluyorlar.

Toyota Yaris 2023 fiyat listesi! Bu fiyatı görenler şaştı kaldı!

TOYOTA YARİS İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ!

Toyota Yaris için indirim uygulanmış fiyat listesi şu şekilde açıklandı:

-Toyota Yaris 1.5 Dream Multidrive S: 997.000 TL
-Toyota Yaris 1.5 Dream X-Pack Multidrive S: 1.071.400 TL
-Toyota Yaris 1.5 Flame Multidrive S: 1.090.450 TL
-Toyota Yaris 1.5 Flame X-Pack Multidrive S: 1.139.050 TL

Tüm indirim gelişmelerinden anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;