TOKİ'den 4 bin 732 TL taksitle ucuza konut müjdesi: Başvuru başlıyor
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

TOKİ'den 4 bin 732 TL taksitle ucuza konut müjdesi: Başvuru başlıyor

TOKİ resmi internet adresinden yapılan açıklamada bir şehre daha konut müjdesi verildi. Gelen açıklamada 4 bin 732 TL taksitle 3+1 ucuza ev satışı olacağına yer verildi.

TOKİ Başvuru 30 Ara 2023 14
TOKİ'den 4 bin 732 TL taksitle ucuza konut müjdesi: Başvuru başlıyor

TOKİ'den son dakika açıklaması: 4 bin 732 TL taksitle ev satışı yapılacak.

TOKİ resmi internet adresi üzeriden bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada bir ilde daha yeni konut kampanyasının başladığına yer verildi. Başvurusu 8 Ocak tarihinde başlayacak konutların başvuru detaylarına yer verdi. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda söz konusu kampanyanın başvuru detaylarına ve şartlarına yer verdik.

BAŞVURU ŞARTLARI

1. T.C. vatandaşı olması,

2. Başvurulan projenin bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması,

Şehit Aileleri, Terör, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisinde başvuracakların en az 3 (üç) yıldır ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir.

Başvuru sahibinin kendisinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün veya müstakil konutunun bulunmaması (tarla, bağ, bahçe, köyevi ve işyeri hariç) (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç )

3. Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak,

Eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.

4. Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 34000.00TL olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 34000.00TL olması gerekmektedir.)

5. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir. Birden fazla başvuru yapılması halinde başvurular geçersiz sayılacaktır.

1000 TL BAŞVURU ÜCRETİ ÖDENECEK

TOKi resmi internet adresi üzerinden yayınlanan açıklamada başvuru yapacak vatandaşların 1000 TL'lik başvuru ücretini yatırması gerekmektedir. Başvuru yapan ve kurada adı çıkanların başvuru ücretleri, peşinat bedelinden düşürülecek. Kurada adı çıkmayanların ücretleri ise kura sonrası kısa sürede vatandaşların hesaplarına geri yatırılacak.

BALIKESİR'DE 4732 TL TAKSİTLE EV SATIŞI

TOKİ resmi internet adresi üzerinden yayınlanan konut satışı TOKi başvuru duyurusu şu şekilde:

Siz hangi il için kampanya bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

DİĞER İLLERE DE EVLER YAPILACAK

Balıkesir'den sonra diğer illerde de kampanya başlayacak. Kampanya başvurusu diğer iller için başladığında haberdar olmak için uygulamamızı aşağıdaki linklerden ücretsiz indiirn:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (14)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 5 Ay Önce
Ben engelli oğlumun adına başvurmak istiyorum nereden başvuru yapabilirim
Ziyaretçi 5 Ay Önce
Benim zihinsel engelli çocuğun var nasip olurda çıkarsa düz giriş olmasını ve Çatalca bölgesinde olursa süper olur
Ziyaretçi 5 Ay Önce
Tekirdağ Çorlu Emlak konutları bölgesinde olursa iyi olur.
Ziyaretçi 5 Ay Önce
İstanbul kartal bölgesinde olursa çok iyi olur
Ziyaretçi 5 Ay Önce
İzmir evleri nasıl görücez