TOKİ Sosyal Konut Başvurusu Bitti mi , Başvuru Süresi Uzatılacak mı? Kaç Kişi Başvuru Yaptı?
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

TOKİ Sosyal Konut Başvurusu Bitti mi , Başvuru Süresi Uzatılacak mı? Kaç Kişi Başvuru Yaptı?

Son dakika haberi: TOKİ sosyal konut başvurusu bitti mi? Başvuru süresi uzatılacak mı? Kaç kişi sosyal konuta başvuru yaptı?

TOKİ Başvuru 31 Ekim 2022 18:52 0
TOKİ Sosyal Konut Başvurusu Bitti mi , Başvuru Süresi Uzatılacak mı? Kaç Kişi Başvuru Yaptı?

TOKİ sosyal konut başvurusu bitti mi? Başvuru süresi uzatılacak mı? Kaç kişi başvuru yaptı?

TOKİ 250 bin sosyal konut başvurusu sona erdi. Sosyal konut başvurusunun sona ermesi ile birlikte en çok araştırılan konu başvuru sayısı ve başvurunun uzatılıp uzatılmayacağı konusu oldu.

BAŞVURU TARİHLERİ

TOKİ resmi internet adresi üzerinden başvuru ile ilgili yapılan açıklamada e devlet başvurusunun 28 Ekim tarihinde, Bankalardan başvurunun ise 31 Ekim 2022 tarihinde sona ereceğine yer verildi. TOKİ resmi açıklamasında , "Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 250 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında inşa ettirilecek konutlar için; T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve T. Halk Bankası A.Ş.'nin Proje İlinde bulunan yetkili Şubeleri ve E-Devlet aracılığı ile yapılacak başvurular 14.09.2022 – 31.10.2022 tarihleri arasında kabul edilecektir. E-Devlet Başvuruları 28.10.2022 tarihinde sona erecektir"

KAÇ KİŞİ BAŞVURU YAPTI?

TOKİ'ye başvuru yapan kişi sayısının 8 milyona yaklaştığı ve birçok kişinin başvurusunun hala inceleme aşamasında olduğu bildirildi. İncelemelerin sona ermesi ile birlikte başvurusu kabul edilen aday sayısı TOKİ tarfından açıklanacak.

KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

Kura çekimi il il ayrı yapılacak. 7 Kasım tarihinden sonra TOKİ kura çekimi tarihlerini duyuracak. Kura ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYIN

BAŞVURU UZATILACAK MI?

TOKİ başvurusunda en merak edilen konu ise başvuru süresinin uzatılıp uzatılmayacağı konusu oldu. Başvurunun uzatılması için henüz bir açıklama yok. Başvurualr bitti. Sizce başvuru süresi uzatılmalı mı? Aşağıdaki yorum kısmından yazın. Kadın erkek TOKİ'ye başvuru yapanlarla bilgi alış verişi için Facebook grubumuza TIKLA KATIL

Başvuru duyurusu ve kura açıklaması gelince bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç