TOKİ Konut, Arsa, İşyeri Başvuru Durumu Tahsil Edildi Ne Demek?
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

TOKİ Konut, Arsa, İşyeri Başvuru Durumu Tahsil Edildi Ne Demek?

Son dakika haberi: TOKİ başvuru durumu tahsil edildi ne demek? Ne anlama geliyor? İşte son dakika bilgileri.

TOKİ Başvuru 17 Ekim 2022 13:27 0
TOKİ Konut, Arsa, İşyeri Başvuru Durumu Tahsil Edildi Ne Demek?

TOKİ Başvuru durumu tahsil edildi ne demek?

TOKİ konut , arsa ve işyeri başvurusu yapan vatandaşlar, e devlet üzerinden başvuru ekranına baktıklarında tahsil edildi uyarısnın geldiğini gördü ve bunun ne demek olduğunu, ne anlama geldiğini araştırmaya başladı. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda söz konusu durumun detaylarına yer verdik.

TAHSİL EDİLDİ NE DEMEK?

Tahsil edildi, ücretin yatırıldığı anlamına gelmektedir.

Kadın erkek diğer adaylarla bilgi alış verişi yapmak, merak ettiğiniz soruları sorumak için Facebook grubumuza TIKLA KATIL

TOKİ KURA ÇEKİMİ BELLİ OLDU

TOKİ Başkanı Ömer Bulut kura çekimi ile ilgili yaptığı son açıklamada şu ifadeleri kullandı: Şu ana kadar projeye 7.5 milyon başvuru oldu. Başvuru bedelleri kuralar çekildikten sonra iade edilecek. Evi olanlar konut ve arsaya başvuramaz. 31 Ekim'den sonraki ilk haftada kura çekimleri başlayacak. Taksit ödemelerinde ihtiyaç olursa devlet yardımcı olur. Taksit ve ödeme konusunda dünya genelinde bir ekonomik sıkıntı yaşanırsa devlet önlem alacaktır. TOKİ projeleri dünyada örnek model. 100'e yakın ülke konut projelerimizi öğrenmeye geliyor. Arnavutköy TOKİ projesinde ihaleler sürüyor. Projelerdeki ihalelerin yarısı tamamlanmış durumda."

Kura çekimi gelecek ay başlayacak. Kura çekimi yapıldığında ve sonucu geldiğinde bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN 

Finans7.com  | Ankara ÖZEL HABER

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç