TOGG ve Trendyol İş Birliği Yapacak
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

TOGG ve Trendyol İş Birliği Yapacak

Yerli ve milli otomobil TOGG ile Trendyol, kullanıcılara kesintisiz bir deneyim sağlamak üzere niyet mektubu imzaladı.

Bilim ve Teknoloji 21 Ekim 2022 22:53 0
TOGG ve Trendyol İş Birliği Yapacak

Yerli ve milli otomobil TOGG için geri sayım devam ederken yeni gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor. TOGG, e ticaret platformu Trendyol ile iş birliği için imzaları attı.

TOGG ile Trendyol, kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşıyacak ortak çözümler geliştirmek üzere iş ortaklığı niyet mektubu imzaladı. Üç aşamalı olarak hayata geçecek iş birliği kapsamında, kullanıcılar için oluşturulan hizmetler karşılıklı olarak entegre edilecek. İki şirket, entegrasyon projeleri için ortak çalışma grupları kuracak.

İmzalanan niyet mektubu ilgili değerlendirmede bulunan TOGG CEO’su M. Gürcan Karakaş, “Trendyol’la imzaladığımız niyet mektubu ile kullanıcılar mevzuata uygun biçimde hem Togg’un hem de Trendyol’un hizmetlerinden yararlanabilecek. Bu iş birliğinin hayata geçirilmesiyle kapıdan kapıya e-ticaretin yanı sıra, kapıdan TOGG akıllı cihaza, TOGG akıllı cihazdan rota olarak belirlenen adrese gibi seçenekler ortaya çıkacak” dedi.

Trendyol Grubu Başkanı Çağlayan Çetin de Türkiye’nin gururu iki markanın yan yana gelerek bir ilki gerçekleştirecek olmasından büyük heyecan duyduklarını belirtti.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç