TİKTAK Araba Kiralama Uygulamasında 350 TL İndirim Kampanyası
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

TİKTAK Araba Kiralama Uygulamasında 350 TL İndirim Kampanyası

Araba kiralama uygulaması olan TikTak, araba kiralamalarında 350 TL indirim kampanyasını açıkladı! İşte kampanya detayları...

Yaşam 9 Mart 2024 0
TİKTAK Araba Kiralama Uygulamasında 350 TL İndirim Kampanyası

Sık sık araç kiralayanlar bu habere çok sevinecek. En popüler araç kiralama uygulamalarından biri olan TikTak’ta yeni bir kampanya başladı.

TikTak, Garanti BBVA müşterilerine özel avantajlı bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Garanti BBVA'lılar, TikTak mobil uygulamasından yapacakları araç kiralamada 350 TL indirim fırsatından yararlanabilecek.

TikTak'ın Garanti BBVA müşterilerine özel başlattığı indirim kampanyası, 1 Şubat - 31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerli olacak.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyadan iletişim adresi ‘İstanbul’ olarak kayıtlı mevcut bireysel müşterilerimiz 1 Şubat – 31 Mart 2024 tarihleri arasında faydalanabilir. TikTak mobil uygulamasından yapılacak ilk araç kiralamada anında 350 TL indirim verilecektir.

Kampanya TikTak uygulamasında belirtilen İstanbul il sınırları içerisindeki hizmet bölgesinde yer alan TikTak araçlarını ilk kiralamada geçerlidir.

İletişim adresi ‘İstanbul’ olarak kayıtlı olmayan müşterilerimiz ve kampanya başladıktan sonra yeni müşterimiz olanlar kampanyadan yararlanamaz.

İndirim kodlarına Garanti BBVA Mobil ve İnternet’teki “Kampanyalar” alanından ulaşılabilecektir. “Kampanyalar” alanına Mobil içerisinde sağ üstteki “çan” ikonu, ardından “hediye paketi” ikonuna dokunularak ulaşılmaktadır.

Kampanya dahilinde kazanılan 350 TL TikTak indirim kodu, 1 Şubat - 30 Nisan 2024(saat 23:59’a sonuna kadar) tarihleri arasında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

TikTak'ta 350 TL indirim! Garanti BBVA’lılara özel indirimli araç kiralama fırsatını kaçırmayın.

İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

İndirim kampanyası, müşterimizin TikTak hesabında tanımlı farklı kampanyalar ile birleştirilemez.

Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.

Kazanılan indirim kodlarını kullanmak için araç kiralamayı başlatırken provizyon ekranında kampanya kodu alanına size özel kodu yazıp uygula butonuna basmanız gerekmektedir.

Bir alışverişte sadece bir adet indirim kodu kullanılabilir, kodlar tek kullanımlıktır, bölünemez.

İptal ve iade durumlarında müşterilere yapılacak geri ödeme tutarı, indirim harici tutar olacaktır.

Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz

Müşteri şikâyeti olması durumunda T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Kampanya dakikalık ve günlük yapılan kiralamalarda geçerlidir.

Kampanya km paketlerinde ve saatlik paket kullanılan kiralamalarda geçerli değildir.

T. Garanti Bankası A.Ş. ve TikTak kampanya süresini ve kapsamını müştereken değiştirme hakkını saklı tutar.

Müşterimiz, indirim kodu kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, iptal ve iade kontrolü TikTak tarafından yapıldıktan sonra, müşterimiz iptali veya iadeyi ispatladıktan sonra yeniden kullanmak isterse ve kampanya halen devam ediyorsa yeni indirim kodu hesabına tekrar yüklenir. Geri yüklenen indirim kodları kampanya süresi içerisinde kullanılmalıdır. Müşterimiz, indirim kodu kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya kısmi iade yaptığı durumlarda indirim kodları hesabına tekrar yüklenmez.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç