Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza Memuru, Muayene Memuru, Büro Personeli Maaşı Ne Kadar?

Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza Memuru, Muayene Memuru, Büro Personeli Maaşı Ne Kadar?

Ticaret Bakanlığı bünyesindeki büro personelleri, gümrük muhafaza memurları ve muayene memurları ne kadar maaş alır?

Çalışma Hayatı 20 Kasım 2022 22:56 0
Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza Memuru, Muayene Memuru, Büro Personeli Maaşı Ne Kadar?

Gümrük Muhafaza Memuru, muayene memuru ve büro personeli maaşları ne kadar?

Ticaret Bakanlığı 2 bin 500 kamu personeli alımı başvurusu için son dakika açıklaması yapıldı ve başvuruların 21 Kasım 2022 tarihinde başlayacağına yer verildi. Başvuruda son saatlere girilirken ilana müracaat edecek adaylar, Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı üzerindne 21 Kasım saat 10.00 tarihinden itibaren başvurusunu yapabilecek. Başvuruya ilişkin detaylara gitmek için TIKLAYIN

MUAYENE MEMURU MAAŞI NE KADAR?

Ticaret Bakanlığı bünyesine yapılan personel alımında toplamda 200 sözleşmeli muayene memuru alımı yapılacağına yer verildi Lisans mezunları arasından yapılan alımla kazanan adaylara 11 ile 13 bin lira arasında maaş verilmektedir.

BÜRO PERSONELİ MAAŞI NE KADAR?

Kamuda büro personeli olarak çalışmakta olan personellere memur maaşı verilmektedir. Ticaret Bakanlığı bünyesine yapılacak 1000 büro personeli alımında kazanan adaylara 10 bin lira civarında maaş ödemesi yapılacaktır. 

GÜMRÜK MUHAFAZA MEMURU MAAŞI NE KADAR?

Gümrük Muhafaza memuru kadrosuna ise 1300 kamu personeli alımı yapılıyor. Alınacak adaylar gümrüklerde çalışacak. Başvuru yapan ve seçim aşamalarını başarı ile geçerek Ticaret Bakanlığı bünyesinde çalışmaya başlayan personellere 12 ile 13 bin lira arasında maaş verilir. Çalışma yılı arttıkça maaş ödemesi paralel olarak artış gösterir. 

ZAMLI BAŞLAYACAKLAR

Tabi bu rakamlar 2022 yılı maaşları. Alınacak personellerin işe başlamaları 2023 'ü bulacak. Bu nedenle en az yüzde 18-20 civarında daha fazla maaş almaları bekleniyor. Kadın erkek diğer adaylar bu sayfada >>> Bilgi alış verişi için TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (0)

Seç