THY'den yüzde 25 indirimli bilet kampanyası geldi

THY'den yüzde 25 indirimli bilet kampanyası geldi

Ucuz bilet almak isteyenleri yakından ilgilendiren son dakika gelişmesi. Gelen açıklamada yüzde 25 indirimli fiyata bilet satışı olacağına yer verildi.

Haberler 18 Mayıs 2023 20:33 0
THY'den yüzde 25 indirimli bilet kampanyası geldi

THY'den ucuz bilet kampanyası.

Türk Hava Yolları resmi internet adresi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı. THY duyurular kısmından yayınlanan duyuruda Avrupa'dan Türkiye'ye gerçekleştirilecek olan uçuşlarda yüzde 25 indirimli bilet kampanyası yapıdldığı bildirildi.

THY'DEN YÜZDE 25 İNDİRİMLİ BİLET 

THY'den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

"18 Mayıs - 30 Eylül 2023 tarihleri arasında Avrupa’dan Türkiye'ye %25 indirimle uçma fırsatı sizi bekliyor!

22 Mayıs 2023 tarihine kadar biletinizi satın alın, keşfetmenin tadını Türk Hava Yolları ayrıcalıklarıyla çıkarma fırsatını kaçırmayın!"

KAMPANYA KOŞULLARI NEDİR?

Kampanya, 18 Mayıs- 22 Mayıs 2023 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 18 Mayıs-30 Eylül 2023 arasında olan Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Birleşik Krallık, İsviçre, Fransa, Lüksemburg İsveç ve Danimarka çıkışlı, Türkiye ve KKTC Ercan Havalimanı varışlı gidiş-dönüş uçuşlar için geçerlidir.
Kampanya gidiş- dönüş Economy Class'ta geçerlidir.
Aynı rezervasyon numarası (PNR) altında en fazla dokuz yolcu bulunabilir. Yolcuların aynı soyisimde olması şartı aranmamaktadır.
Rezervasyon yapıldıktan sonra bir gün içerisinde biletleme yapılmalıdır.
Kampanya kapsamında alınan biletlerde değişiklik, iade ve iptal durumunda ücret sınıfı kuralları geçerlidir.
Kampanya kapsamında uygulanacak 25% indirime vergi ve harçlar dahil değildir.
İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları ve AnadoluJet tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde, Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında geçerli değildir.
Kampanya grup rezervasyonları için geçerli değildir.
Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)

Seç