THY'den Ucuza Bilet Kampanyası: Otobüsten Daha Ucuz İşte Tarihler ve Bilet Alma Sayfası

THY'den Ucuza Bilet Kampanyası: Otobüsten Daha Ucuz İşte Tarihler ve Bilet Alma Sayfası

Türk Hava Yolları tarafından yapılan son dakika açıklamasında ucuza bilet kampanyasının başladığına yer verildi.

Market İndirim Katalogları 8 Kasım 2022 09:09 0
THY'den Ucuza Bilet Kampanyası: Otobüsten Daha Ucuz İşte Tarihler ve Bilet Alma Sayfası

Son Dakika: THY'den ucuza bilet kampanyası.

Türk Hava Yolları'ndan son dakika haberi geldi. Gelen bilgilere göre THY, bugün başlayan ve yarına kadar devam edecek kampanyada yurt içi uçuşlarda tek yön uçak biletlerinde büyük indirim yaptığını duyurdu. Açıklamaya baktığımızda tek yön bğiletlerin 399 TL 'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacağına yer verildi.

"Türkiye bir başka güzel!" başlığı ile THY Twitter adresi üzerinden yapılan son dakika açıklamasında erken rezervasyon kapsamında 8 ile 9 Kasım tarihlerinde bilet alacak vatandaşlara, yurt içi uçuşlarda 1 Mart ile 14 Nisan arasında alacakları biletler için 399 TL'den başlayan fiyat kampanyasının başladığını duyurdu. Türk Hava Yolları Twitter adresi üzerinden yapılan son dakika açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"Erken rezervasyon fırsatıyla biletinizi 8 - 9 Kasım 2022 tarihlerinde alın, yurt içi uçuşlarda 1 Mart - 14 Nisan 2023 tarihleri arasında tek yön, direkt 399 TL’den başlayan fiyatlarla uçun"

ÖĞRETMENLERE YÜZDE 25 İNDİRİM

Bunun yanı sıra öğretmenler için de bir kampanya olduğunu belirten THY, yurt içi uçuşlarda öğretmenlere yüzde 25 'lik bir indirim uygulandığını söyledi. "Yurt içi uçuşlarda öğretmenlerimize özel %20 indirim" başlığı ile yapılan açıklamada "Çok değerli olan öğretmenlerimizin keşiflerine eşlik ediyoruz!" denildi.

KAMPANYA BAŞLADI

8 ile 9 Kasım 2022 tarihleri arasında vatandaşlar, THY resmi sayfası ve diğer aracı yerlerden bilet alarak kampanyadan faydalanabileceklerdir. Kampanya başladı. 9 Kasım tarihine kadar devam edecek. 

UÇAK BİLETİ NASIL ALIRIM?

Uçak bileti almak isteyenlerin "https://www.turkishairlines.com/tr-tr/ucak-bileti/rezervasyon/" adresine gitmesi ve THY resmi sayfasından uçak biletini alması gerekmektedir. Bunun yanı sıra diğer yerlerden de alınabilecek.

Yorumlar (0)

Seç