THY'den Ankara-İstanbul seferlerinde yüzde 40 indirimli bilet kampanyası

THY'den Ankara-İstanbul seferlerinde yüzde 40 indirimli bilet kampanyası

THY'den Ankara- İstanbul uçuşlarında yüzde 40 indirimli bilet kampanyası. İşte kampanya koşulları.

Haberler 20 Mayıs 2023 12:16 0
THY'den Ankara-İstanbul seferlerinde yüzde 40 indirimli bilet kampanyası

THY'den yüzde 40 indirimli bilet kampanyası.

Türk Hava Yolları resmi internet adresi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı. THY duyurular kısmından yayınlanan duyuruda Ankara-İstanbul arası uçuşlarda yüzde 40 indirim kampanyası yapıldığı açıklandı. 

THY'DEN BİLET KAMPANYASI

THY'den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

"İstanbul ve Ankara uçuşlarında %40 indirimle seyahat etme zamanı! 26 Mayıs 2023-28 Mayıs 2023 tarihlerindeki İstanbul ve Ankara varışlı, 29 Mayıs 2023 – 4 Haziran 2023 tarihlerindeki İstanbul ve Ankara çıkışlı seyahatiniz için TURKIYE40 kodu ile uçak biletinizi hemen alın, Türk Hava Yolları ayrıcalığıyla %40 indirimli uçun."

KAMPANYA KOŞULLARI NEDİR?

Kampanya İstanbul ve Ankara varışlı uçuşlar için 20 Mayıs 2023 (dahil)  -25 Mayıs 2023 (dahil) tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 26 Mayıs 2023 (dahil) -28 Mayıs 2023 (dahil) arasında olan biletler için geçerlidir.
İstanbul ve Ankara çıkışlı uçuşlar için kampanya 20 Mayıs 2023 (dahil)  -26 Mayıs 2023 (dahil) tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 29 Mayıs 2023 (dahil) – 04 Haziran 2023 (dahil) arasında olan biletler için geçerlidir.
%40 indirimin uygulanabilmesi için Türk Hava Yolları web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden uçuş seçilip ödeme aşamasına gelindiğinde TURKIYE40 indirim kodu girilmelidir.
%40 indirim tüm vergi ve harçlar hariç net ücretler üzerinden uygulanacaktır.
Kampanya Türk Hava Yolları ve AnadoluJet yurt içi, tek yön, direkt ve aktarmalı, (U sınıfı hariç) ekonomi ücretlerinde geçerlidir.
Kampanya Codeshare uçuşlarda ve KKTC uçuşlarında geçerli değildir.
İlgili kampanya Türk Hava Yolları ve AnadoluJet tüm uçuşlarında geçerlidir.
Kampanya kapsamında alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik işlemlerinde orijinal bilet kuralları geçerlidir. İade ve değişiklik durumunda kod kapsamında sunulan indirim hakkı geçerliliğini yitirir.
İndirimin Türk Hava Yolları web sitesi ve mobil uygulamasında geçerli olabilmesi için rezervasyon ve biletleme işleminin aynı anda tamamlanması gerekmektedir. Rezervasyon yapılmış ancak satın alması tamamlanmamış biletlemelerde indirim geçerli değildir.
İndirim kodunun geçerli olabilmesi için seçilen ödeme yöntemine göre ödemenin hemen gerçekleşmesi (banka kartı, kredi kartı gibi) gerekmektedir, havale/eft gibi ödemenin hemen gerçekleşmediği yöntemler için indirim uygulanmamaktadır.
Kampanya 19 Mayıs 23 (dahil)-25 Mayıs 2023 (dahil) tarihleri arasında, Türk Hava Yolları online kanalları, AnadoluJet online kanalları, satış ofisleri, çağrı merkezi ve acenteler dahil olmak üzere tüm satış kanallarında geçerlidir.
Satış ofisleri ve seyahat acentelerinden alınan biletlerin ücretleri değişkenlik gösterebilir.
Bu kampanya diğer Türk Hava Yolları kampanyaları ve indirimleri (engelli, öğrenci, çocuk vb. yolcu tipi indirimleri) ile birleştirilemez. (Bebek ücretleri üzerinden ekstra %40 indirim uygulanamaz.)
Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)

Seç