Temmuz Ayında Altın Fiyatları Ne Olacak? İslam Memiş Açıkladı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Temmuz Ayında Altın Fiyatları Ne Olacak? İslam Memiş Açıkladı!

Altınla ilgili yaptığı yorumlarla herkesin takip ettiği isim olan İslam Memiş, Temmuz ayında altın fiyatlarının nasıl olacağını açıkladı! İşte haberin detayları...

Altın 10 Haz 2024 0
Temmuz Ayında Altın Fiyatları Ne Olacak? İslam Memiş Açıkladı!

Önümüzdeki ay altında beklenen rakam ne olacak? Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, temmuz ayında altının durumu hakkında tahminde bulundu...

Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! Atın resmen uçuşa geçecek, gram  altın 1650 TL olacak - Ekonomi Haberleri

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın yatırımcıları için önemli değerlendirmelerde bulundu. Temmuz ayında gram altının 3000 ila 3500 lira arasında işlem görmesini bekleyen Memiş, yatırımcıları bu dönemde dikkatli olmaya çağırdı.

ABD VERİLERİNİN ALTIN PİYASASINA ETKİSİ

Geçtiğimiz hafta açıklanan ABD tarım dışı istihdam verilerinin ardından altın fiyatlarında ani bir düşüş yaşandı. Bu durum yatırımcılar arasında tedirginlik yaratsa da, İslam Memiş bu düşüşü bir alım fırsatı olarak değerlendirdi. Altın fiyatlarının 2417 liraya kadar gerilemesiyle alım yapanların şanslı olduğunu belirten Memiş, bayrama kadar alım işlemlerinin tamamlanmasının önemine vurgu yaptı.

Altın Kaç Lira Olur Bu Fiyattan Alınır Mı? - Foto Galeri - Memurlar.Net

TEMMUZ AYI İÇİN BEKLENTİLER

Memiş, Temmuz ayında altın fiyatlarında yeni rekorların kırılacağını ve gram altının 3000 ila 3500 lira seviyelerine ulaşacağını öngörüyor. Yıllık bazda öngörülerinde herhangi bir değişiklik olmadığını belirten Memiş, yatırımcılara günlük piyasa yorumlarını takip etmelerini ve piyasayı yakından izlemelerini tavsiye etti.

BAYRAMA KADAR ALTIN YAPMAYANLAR...

Bayrama kadar alım yapmayan yatırımcıların 9 gün boyunca açık pozisyon taşımalarının oldukça riskli olduğunu ifade eden Memiş, bu dönemde yatırımcıların dikkatli olmaları ve alım fırsatlarını kaçırmamaları gerektiğini vurguladı.

Paylaşılan bu haber Finans7.com tarafından yatırım tavsiyesi değildir!

Altın, dolar, euro ve borsanın günlük durumlarından anında haberdar olmak istiyorsanız; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç