Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 271 Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları Tarihi: NKU Sonuçları Ne Zaman?

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 271 Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları Tarihi: NKU Sonuçları Ne Zaman?

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi sözleşmeli 271 personel alımı başvuru sonuçları hakkında duyuru geldi.

Sınav 23.6.2022 22:18 0
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 271 Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları Tarihi: NKU Sonuçları Ne Zaman?

Binlerce kişi başvurdu: Namık Kemal Üniversitesi personel alımı sonuçları açıklanıyor.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi personel alımı başvurusu 6 Haziran 2022 tarihinde yayımlanan ilan ile birlikte başlamış ve adaylara başvuru için 15 günlük süre verilmişti. Başvurular için verilen süre sona erdi.

Başvuruların sona ermesinin ardından ilana başvuru yapan binlerce kişi , sonuçların ne zaman açıklanacağını araştırmaya başladı. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda personel alımı sonuçlaır hakkında son bilgilere yer verdik.

ALIM YAPILAN KADROLAR

"Üniversitemiz Merkez / İlçe birimleri ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimize (giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 2’inci maddenin (b) fıkrasına göre KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 271 (ikiyüzyetmişbir) adet sözleşmeli personel alınacaktır." ifadeleri ile yayımlanan personel alımında kadrolara şu şekilde yer verildi:

Eczacı

Hemşire

Ebe

Sağlık teknikeri

Büro personeli

Koruma ve Güvenlik Görevlisi

Destek personeli

Aşağıdaki yorum kısmından başvuru yaptığınız kadroyı ve KPSS puanını yazarak ilana başvuru yapan diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

SONUÇ TARİHİ AÇIKLANDI

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi tarafından yayımlanan açıklamada personel alımı sonuçları için şu ifadelere yer verildi:

Sonuçlar açıklandığında haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

İLAN METNİ İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Finans7.com

Yorumlar (0)

Seç