Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz güvenlik görevlisi alımı yapacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz güvenlik görevlisi alımı yapacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. 50 personel alımı yazımızda.

İşçi Alımı 17 Ocak 2023 14:45 0
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz güvenlik görevlisi alımı yapacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi güvenlik görevlisi alımı yapacak.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye başkanlığı tarafından yapılna son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada KPSS şartı olmadan özel güvenlik görevlisi alımı yapılacağı bildirilirken başvuruların bugün başladığı ve 20 Ocak tarihine kadar devam edeceğine yer verildi. 

Başvuru genel şartları şu şekilde:

- Türk vatandaşı olmak.

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

- Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

İLAN BAŞVURUSU

Başvurular özgeçmiş, güvenlik kimlik kartı ve diploma fotokopisi ile ve yerleşim yeri belgesi ile yapılacak. Konu ile ilgil yapılan açıklamada başvuruların aşağıdaki linkte bulunan adrese yapılması gerektiğine yer verildi.  ilan metni için TIKLAYIN

FİNANS7.COM | ANKARA

Yorumlar (0)

Seç