TEB'den Rekor Banka Promosyonu

TEB'den Rekor Banka Promosyonu

TEB'den son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklamada bankanın 3400 sağlık personeline rekor promosyon ödemesi yapacağı öğrenildi.

Çalışma Hayatı 5 Tem 2022 23:10 1
TEB'den Rekor Banka Promosyonu

Rekor banka promosyonu kararı geldi.

TEB , sağlık personellerine rekor derecede promosyon vereceğini açıkladı. Türkiye'nin en büyük miktardaki promosyon miktarı için imzalar atıldı. 

İHALE YAPILDI

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personeli Banka Maaş promosyon ihalesi sonuçlandı. Kamu ve özel bankaların katıldığı ihale büyük çekişmeye sahne oldu. Açıka arttırma usulü ile yapılan ihalede Türkiye Ekonomi Bankası masadan galip ayrıldı.

3400 PERSONELERE VERİLECEK

Üniversite bünyesinde çalışmakta olan 3400 personeli ilgilendiren ve 2023 yılı Ocak ayında başlayacak 3 yıl sürecek sözleşme ile personeller artık maaşlarını TEB'den alacak ve maaşlarını taşımaları karşılığında 31 bin 100 lirar almış olacaklar.

AYLIK 861 LİRA ALMIŞ OLACAKLAR

Söz konusu promosyon ödemesi kapsamında 36 ay boyunca maaşlarını taşıyan personellere aylık 861 lira ödeme almış olacak.

Konu ile ilgili Eskişehir Sağlık-Sen tarafından “ESOGÜ Çalışanlarımıza Hayırlı Olsun" başlığı ile yapılan açıklamada şu ifadelere  yer verildi:

"TEB Bankasıyla 36 ay süreli 31.100 aylık 863 TL banka maaş promosyon anlaşması imzalanmıştır.

15 Ocak-22 Ocak 2023 tarihleri arası banka promosyon ücreti tek seferde ödenecektir.

Göreve yeni başlayan arkadaşlarımıza özellikle belirtmek isteriz ki MEMUR SEN VE SAĞLIK SEN yetki dönemlere öncesi banka promosyon ödemeleri kurumlara bilgisayar araç bilişim malzemesi olarak yapılmakta idi.

SAĞLIK SEN VE MEMUR SEN yetki dönemi ile promosyon ücretleri kuruşuna kadar sağlık çalışanlarına aktarılmaktadır.

Dedik ya;

Yaparsa Sağlık Sen Yapar

Türkiye rekoru ESOGÜ çalışanlarımıza tüm üyelerimize hayırlı Olsun.”

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 41 Gün Önce
Türkiye rekoru bugün ytü tarafından kırıldı 31.550 tl