TEB' den 25 bin TL faizsiz ve taksitli bayram kredisi 2024
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

TEB' den 25 bin TL faizsiz ve taksitli bayram kredisi 2024

Türk Ekonomi Bankası tarafından yapılan açıklamada faizsiz ve taksitli 25 bin TL nakit avans kampanyasının başladığına yer verildi.

Kredi 27 Mayıs 2024 0
TEB' den 25 bin TL faizsiz ve taksitli bayram kredisi 2024

TEB' den 25 bin TL faizsiz ve taksitli bayram kredisi. Başvuru 30 haziranda sona erecek.

Türk Ekonomi Bankası tarafından yapılan açıklamada faizsiz ve taksitli 25 bin TL nakit avans kampanyasının başladığına yer verildi. Banka tarafından yapılan açıklamaya baltığımızda başvuruların 23 Mayıs'ta başladığı ve 30 Haziran'da sona ereceği görülüyor. Bizde bu yazımızda söz konusu nakit avans kampanyasının detaylarına yer verdik. İşte nakit avans kampasının detayları.

Banka tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

Sen de hemen CEPTETEB’li olarak TEB Kredi Kartı’na başvur, 25.000 TL’ye varan ihtiyaçların için %0 faizli Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlan.

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya 23.05.2024-30.06.2024 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin CEPTETEB Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin CEPTETEB Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz.
Kampanyadan CEPTETEB Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde CEPTETEB Mobil’den TEB bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanması ve kartlarının açılması durumunda faydalanabilecektir.
Kampanya sadece CEPTETEB Mobil üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir.
Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan sonraki 2 gün içerisinde yapılacaktır.
Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz.
Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir.
Kampanya kapsamında maksimum 25.000 TL Taksitli Nakit Avans 3 taksit ile kullanılabilir.
Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanya döneminde birden fazla kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerin sadece ilk onaylanan kredi kartları kampanyaya dahildir.
Kampanyaya sadece bireysel ve asıl kredi kartları dahildir. Ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.
Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.
Kredi kartı başvurusunun 25.000 TL’den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit Avans tutarı kredi kartının limitiyle sınırlıdır.
TEB işbu kampanyayı durdurma ya da değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç