TEB Bankası'ndan 150.000 TL Borç Kapatma Kredisi Müjdesi!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

TEB Bankası'ndan 150.000 TL Borç Kapatma Kredisi Müjdesi!

Türkiye'nin büyük bankalarından biri olan TEB, 150.000 TL borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı! İşte kredinin ve haberin detayları...

Kredi 9 Ara 2023 0
TEB Bankası'ndan 150.000 TL Borç Kapatma Kredisi Müjdesi!

Milyonlarca kişi geçim sıkıntısı yaşarken bu süreçte bankalara olan borçlar katlanarak artmıştı. Vatandaş ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi borçlarının altında ezilirken ay sonunu getirmekte zorlanan kişiler kredi kartı harcamalarına yönelmiş, bu da kart borçlarında da artışa neden olmuştu.

Banka Kartı ile Kredi Kartı Arasındaki Fark - bakiyem.com

Yeni yıla borçlarını sıfırlayarak girmek ve rahat bir başlangıç yapmak isteyen kişiler borç kapatma kredisi seçeneklerini araştırmaya başlarken TEB müşterilerine yeni kredi müjdesi verdi. Yükselen borç miktarını gözönüne alan TEB borç kapatma kredisi paketinde limiti 150 bin TL olarak belirledi.

TEB BORÇ KAPATMA KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ, NE KADAR?

TEB'in kredi paketlerinde yeni duyurular peş peşe gelirken bir güncelleme haberi de borç kapatma kredisi paketi için duyuruldu. TEB müşterilerine göndermiş olduğu kısa mesaj ile 150 bin TL limitli kredi desteği sağlayacını duyurdu.

teb-kredi.jpg

TEB tarafından gönderilen kısa mesajda "Degerli Musterimiz, 150000 TL'ye kadar ihtiyac kredisi, kredi karti ve kredi borclarinizi TEB'de toplayin, rahat bir nefes alin! Detayli bilgi icin:0(850) 204 03 08 SMS ret icin IPTAL yazip 2941'e gonderin" ifadelerine yer verildi.

TEB ihtiyaç kredisi paketinde faiz oranı kişinin kredi notuna göre belirlenmekte olup kredi başvurusu yapan kişinin not sorgulaması skoruna göre uygulanmaktadır. Borç kapatma kredisi için başvurular şubelerden ve CEPTETEB uygulaması üzerinden yapılabilecek.

Tüm kredi fırsatlarından anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç