TEB Bankası Hediye 2000TL Kampanyasını Duyurdu!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

TEB Bankası Hediye 2000TL Kampanyasını Duyurdu!

TEB Bankası hediye 2000TL para müjdesini duyurdu! İşte başvuru şartları ve detaylar...

Bankalar 21 Ağu 2023 16:07 0
TEB Bankası Hediye 2000TL Kampanyasını Duyurdu!

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) 2.000 TL'ye ulaşan alışveriş çeki hediye edeceğini açıkladı. CEPTETEB kampanyalarından birisi olan Migros hediye çekinde uygulama üzerinden alacağınız davet kodunuzla arkadaşlarınızı CEPTETEB’li olmaya davet et, toplamda 2.000 TL’ye varan Migros Hediye Çeki kazanma fırsatı yakala. Hemen davet et bu fırsatı kaçırma!

Kampanyadan faydalanarak 2.000 TL'ye varan Migros Hediye Çeki kazanmak için de yapmanız gereken CEPTETEB Mobil’in Kampanyalar menüsünde bulunan detay sayfadan sana özel davet kodunu almak.

CEPTETEB 2.000 TL KAMPANYA KOŞULLARI


Kampanya 01.08.23 - 28.08.23 tarihleri arasında geçerlidir.
CEPTETEB’e Davet Kampanyasından faydalanmak için CEPTETEB Mobil'den alacağın sana özel davet kodunla arkadaşlarını CEPTETEB`li yapman gerekmektedir.
Davet kodunu CEPTETEB İnternet Şube'si veya CEPTETEB Mobil’e giriş yaparak kampanyalar sayfasından alabilirsin.
CEPTETEB Mobil ve CEPTETEB İnternet Şubesi’nden alacağın davet kodunu, ilk kez CEPTETEB’li olacak arkadaşlarınla paylaşman gerekiyor. Davet kodunu paylaştığın arkadaşlarının da CEPTETEB Mobil veya https://www.cepteteb.com.tr’de bulunan Müşteri Ol başvuru formunu doldururken “Davet Kodu“ alanına size ait davet kodunu girmesi gerekmektedir.
Kampanya süresi boyunca, sana özel davet kodunu paylaşarak CEPTETEB’li yapacağın arkadaşın aracılığıyla kampanyadan en fazla 10 (on) defa faydalanarak 10 arkadaşını CEPTETEB'li yapabilirsin ve kampanya süresi boyunca 10 adet 200 TL değerinde Migros Hediye Çeki, toplamda en fazla 2.000 TL değerinde Migros Hediye Çeki kazanabilirsin.
Haziran ayındaki Migros kampanyasında arkadaşını davet eden müşteriler bu kampanyada bir önceki kampanyayla beraber toplamda 10 kişiden fazla kişiyi davet edemeyecektir.
Davet kodunla başvuru formu dolduran her bir arkadaşının hesabı açıldığında CEPTETEB’li olacak ve sana 1 adet 200 TL değerinde Migros Hediye Çeki kupon kodunu SMS ile göndereceğiz. Edinim sonrası bilgi SMS gönderimleri bir güne kadar gecikmeli olabilir.
Kampanya kodları 1.000 adet ile sınırlıdır.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç