TBMM işçi alımı kura çekimi başlıyor
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

TBMM işçi alımı kura çekimi başlıyor

TBMM 250 işçi alımı kura çekiminde bekleyiş sona eriyor. İşçi alımı kura çekimi canlı yayını başlıyor.

İşçi Alımı 11 Ara 2023 0
TBMM işçi alımı kura çekimi başlıyor

TBMM işçi alımı kura çekimi başlıyor. Canlı yayını ne zaman?

TBMM geçen ay bir duyuru yayınladı ve kadrolu olarak 250 işçi alımı yapacağını duyurdu. İlanın yayınlanmasından sonra on binlerce aday başvurusunu yaptı. Mecliste çalışmak isteyen gençlerin başvuru yaptığı ilan için kritik gün geldi.

250 sürekli işçi alımı için başvuru yapan adaylar sonuçların ne zaman açıklanacağını araştırmaya başladı. Sonuçlar için beklenen gün geldi ve adaylar, kura çekimi sonuçlarının, canlı yayınını yayınlanacağı linki aramaya başladı. Peki TBMM işçi alımı kura çekimi başladı mı? Kura çekimi sonuçlarına nasıl ulaşırım? Canlı yayın nasıl izlerim?

TBMM'den konu ile ilgili yapılan açıklamada, "Kura çekimi noter huzurunda 12.12.2023 tarihinde saat 10:00’da TBMM’de gerçekleştirilecektir. Kura çekiminin canlı izleneceği web adresinin linki https://www.tbmm.gov.tr “Duyurular” bölümünden yayımlanacaktır" ifadelerine yer verildi.

TBMM işçi alımı kura çekimi 12 Aralık 2023 tarihinde gerçekleşecek ve kura çekiminin canlı yayını, meclis resmi internet sayfası üzerinden açılacak.

KURA SONRASI MÜLAKAT OLMAYACAK

Kura çekimindne sonra herhangi bir mülakat aşaması olmayacak. Kurada adı çıkan adaylar, görevlerine başlayacak. Kurada adı çıkıp işe başlamayan, şartları taşımadığı anlaşılan adayların yerine yedek adaylar arasından adaylar çağrılacak.

Kura çekimi canlı yayını başladığında haberdar olmak için aşağıdaki linklerden finans7 mobil uygulamamızı ücretsiz indirin
Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç