TBMM 250 sürekli işçi alımı kura sonuçları isim listesi ve sorgulama ekranı açıldı 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

TBMM 250 sürekli işçi alımı kura sonuçları isim listesi ve sorgulama ekranı açıldı 2023

TBMM 250 işçi alımı başvuru sonuçları nihayet açıklandı ve işçi alımında kazananların isim listeleri belli oldu.

İşçi Alımı 13 Ara 2023 0
TBMM 250 sürekli işçi alımı kura sonuçları isim listesi ve sorgulama ekranı açıldı 2023

TBMM işçi alımı kura sonuç sorgulama ekranı açıldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada 250 işçi alımı kura sonuçları isim listesinin açıklandığı ve kazanan adayların belli olduğuna yer verildi.

Açıklamada kura çekimi sonuçlarında kazanan adayların 14 ile 22 Aralık 2023 tarihlerinde şahsen ya da posta yolu ile evrakları teslim etmesi gerektiğine yer verildi. Adayların yapması gereken işlemler ve göndermesi gereken evraklara ilişkin şu ifadelere yer verildi:

"Asıl ve yedek adaylar aşağıda belirtilen belgeleri 14.12.2023-22.12.2023 tarihleri arasında şahsen veya posta yoluyla TBMM İnsan Kaynakları Başkanlığına teslim edeceklerdir.

İstenen Belgeler
1. T.C. Kimlik Kart/ Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
2. Güncel İkametgâh Belgesi, (nüfus müdürlüğü veya e-Devlet Kapısından alınan barkodlu belge)
3. Adli Sicil Kaydı, (e-Devlet Kapısından alınan barkodlu belge)
4. Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmadığına dair belge, (askerlik durumu itibarıyla muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, tecilli veya muaf olduğunu belgelemek)
5. Başvuruda bulundukları unvanla ilgili meslek kolunda deneyim şartı aranan adayların bu durumu belgelemek üzere e-Devlet Kapısı üzerinden barkodlu SGK Hizmet Dökümü Belgesi,
6. Başvuruda bulundukları unvanla ilgili aranan şartlar tablosunda yer alan Millî Eğitim Bakanlığınca verilen çıraklık, kalfalık veya ustalık belgesini ya da Mesleki Yeterlilik Kurumunca yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarınca düzenlenen MYK Mesleki Yeterlilik Belgesini asılları veya noter onaylı sureti,
7. Mezuniyet belgesi, diploma veya denklik belgesinin aslı veya noter onaylı sureti ya da e-Devlet Kapısı üzerinden alınmış barkodlu belge,
8. Şoför unvanı için başvuranlar SRC2 belgesi (e-Devlet Kapısı üzerinden alınmış barkodlu belge) ve geçerlilik süresi dolmamış Psikoteknik Raporu,
9. Başvuruda bulundukları unvanla ilgili mesleğini yapmasında herhangi bir sağlık sorunu veya engeli bulunmadığına ilişkin tam teşekküllü devlet hastanesinden alınan heyet raporu.

NOT:
Bu ilan tebligat niteliğinde olup, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. İstenilen evrakları verilen süre içerisinde teslim etmeyen adaylar haklarından feragat etmiş sayılacak, herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklardır"

Kadın erkek diğer adaylarla tanışmak ve bilgi alış verişi için TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç