Taşerona - belediye şirket işçilerine kadro, Bağkur 7200, erken emeklilik ve 3600 ek göstergede kötü haber
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Taşerona - belediye şirket işçilerine kadro, Bağkur 7200, erken emeklilik ve 3600 ek göstergede kötü haber

Son dakika haberi: Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren son dakika açıklaması geldi. Açıklamada birçok konuda sürecin yine ertelendiğine yer verildi.

Emekli Haberleri 26 Şubat 2024 23:31 24
Taşerona - belediye şirket işçilerine kadro, Bağkur 7200, erken emeklilik ve 3600 ek göstergede kötü haber

Taşeron, belediye şirket işçilerine kadro, Bağkur 7200 ve erken emeklilikte kötü haber: Seçim sonrasına ertelendi.

Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren son dakika haberi geldi. Gelen haberde meclisin çalışma takvimi ve gündeminde yer alacak konulara yer verildi. Biz de bu yazımızda söz konusu takvime göre beklenen müjdelerin ne zaman geleceği konularına değindik.

BAKAN: STAJ VE KADEMELİ EMEKLİLİK GÜNDEMDE DEĞİL

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan yaptığı son dakika açıklamasında staj ve kademeli emeklilik düzenlemesi bekleyen, erken emekliliğin gelmesini bekleyenlere kötü haber verdi. Bakan açıklamasında, "Gündemimizde staj mağdurları ve kademeli emeklilikle ilgili bir çalışmamız yok"

TAŞERON VE ERKEN EMEKLİLİKTE KÖTÜ HABER: DÜZENLEMELER SEÇİMDEN SONRAYA KALDI

TBMM'den gelen son dakika bilgilerine göre meclis seçime kadar tatile girecek. Bu hafta gerçekleşecek genel kurul toplantılardan sonra meclis, Nisan ayına kadar tatile girecek. Vekiller, yerel seçimlere hazırlanmak, illerinde partileri adına çalışmalarda bulunmak için memleketlerine gidecek.

Bu nedenle uzun süredir beklenen taşerona kadro, belediye şirket işçilerine kadro, Bağkurlulara 7200 günle erken emeklilik, ev hanımlarına emeklilik gibi düzenlemeler seçimden sonraya kaldı. Öte yandan memur alımlarında mülakatların kaldırılması da seimden sonraya kalmış durumda. Siz meclisten hangi düzenlemeleri bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak kadın erkek diğer takipçilerimizle bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Seçimden sonra düzenlemeler meclise geldiğinde bildirimle haberdar olmak, haberleri kaçırmamak için UYGULAMAMIZI TIKLA İNDİR

Gelişmelerden haberdar olmak için Finans7'yi takipte kalın.

Yorumlar (24)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 40 Gün Önce
90 bin kit taşeronuna sözler verildiği halde Bi türlü gelmeyen kadro düzenlemesini bekliuoruz
Ziyaretçi 43 Gün Önce
Arpalık ve rant merkezi olan Kit kurumları artık birilerine peşkeş çekilmesin kit çalışanlarına kadro verilsin.
Ziyaretçi 45 Gün Önce
Niye bu kadar yalan ya niye.. bir önceki seçimden önce seçim vaadi verdiler hala kitlere kadro yok. Hayır vermeyecekseniz insanlara umut bari vermeyin vallahi yazık.
Ziyaretçi 2 Ay Önce
Belediye sirket iscileri kadro hakkinı bekliyor
Ziyaretçi 2 Ay Önce
söz vermişlerdi uzun zamandır erteliyorlar. Başka partiye hiç oy vermemiştim ama bu seçim bende oy verme işini erteliyorum. Kısmet birdahaki seçime.