Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde İndirim Kampanyası Başladı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde İndirim Kampanyası Başladı!

Türkiye'de tercih edilen marketlerden biri olan Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde; büyük indirim kampanyası başladı! İşte indirimli ürünler...

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde İndirim Kampanyası Başladı!

Fiyatlarda yaşanan yükseliş vatandaşı mağdur ederken devreye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girmiş, yapmış olduğu açıklamasında Tarım Kredi Marketlere temel gıda ürünlerini ve satışını yaptıkları ürünleri maliyetine satma talimatı vermişti. Tarım Kredi Marketleri kar amacı güderek kurmadıklarını belirten Erdoğan amacın vatandaşlara ucuz alışveriş yapma imkanı olduğunun altını çizmişti.

TARIM KREDİ MARKET 10 - 16 ŞUBAT 2024 İNDİRİMLİ AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU!

Tarım Kredi Market tarafından yayımlanan indirimil aktüel ürünler kataloğunda pek çok ürün yer aldı.Aynes UHT süt 1 LT satış fiyatı 25,50 TL olarak belirlenirken Aynes yarım yağlı UHT 1 LT satış fiyatı ise aktüel ürün indirimine özel olarak 23 TL olarak belirlendi. Aynes keçi inek sütünden yapılan 525 gr peynir satış fiyatı 128,50 TL, TK süzme beyaz peynir tam yağlı 850 gr satış fiyatı 89,90 TL, TK eski kaşar peyniri 89,90 TL, Tarsüt İzmir tulum peyniri ise 94,90 TL'den bu haftaya özel olarak satışa sunuldu.

indirim-1.jpg

tarim-kredi-2.jpg

Tarım Kredi Tarsüt krem peynir 31,50 TL, salamura doğal zeytin 119.90 TL, tost peyniri 135 TL, Aynes kaşar peyniri 154,90 TL, serbest gezen tavuk yumurtası 10'lu 53 TL ve Erzincan tulum peyniri 99,90 TL oldu.

indirim-3.jpg

indirim-4.jpg

indirim-5.jpg

indirim-6.jpg

Tüm market indirimlerinden anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç