Taliban yönetiminden skandal video: Türkiye'yi işgal edecekleri tarihi verdiler

Taliban yönetiminden skandal video: Türkiye'yi işgal edecekleri tarihi verdiler

Taliban'dan skandal bir video geldi. Gelen son dakika bilgilerine göre Taliban, 2055 yılında Türkiye'yi işgal edeceğini söyledi.

Dünya 15 Ocak 2023 21:29 3
Taliban yönetiminden skandal video: Türkiye'yi işgal edecekleri tarihi verdiler

Taliban'dan skandal bir video geldi: Amerika'nın Afganistan'dan çekilmesi ile birlikte iktidarı ele geçiren Taliban'ın Türkiye karşıtı hamleleri, açıklamaları devam ediyor. Son olarak bir video geldi.

Geçen günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Taliban'ı hedef aldı ve Afganistan'da kız çocuklarına okulun yasaklanmasını eleştirdi ve “Bunun İslam’da yeri yoktur” ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu açıklamasından sonra Taliban'dan skandal bir video geldi.

Taliban'ın son propagandası büyük tepki çekti. Söz konusu videoya bakıldığında 2055 yılına kadar Türkiye'yi ele geçirecekleri görüldü. 

Afganistan'ın yıllar içinde kademeli şekilde komşularından başlayarak diğer ülkeleri işgal edeceği, Suudi Arabistan, İran ve diğer ülkeler başta olmak üzere orta doğuda her yeri ele geçirecekleri görüldü. 2055 yılı geldiğinde ise Türkiye'nin sınırlarına alınacağı görüldü. Skandal video kısa sürede büyük tepki çekti. İşte o video:

Yorumlar (3)

Seç


Ziyaretçi 11 Gün Önce
tabi tabi alırsınız babayı
Ziyaretçi 12 Gün Önce
Ziyaretçi 12 Gün Önce
sonunuz hüsranla biter bekle alırsınız bizim elimizden kuş bile alamazsınız kaldı da Türkiye'yi mı alacaksınız siz verin sonunuza bakın da sizi teker teker turkiyemiz temizler kucak actiklariniz devletlere güvenmeyin ey Talabani sonunuz hüsran .Allah mehmetciklerimize Devletimize Cumhurbaskanimiza küvvet veriyor sizi teker yeter temizliyorlar bak hüsran .