Spor Yapmadan 7 Günde 7 Kilo Verin! Cayır Cayır Göbek Eriten Yoğurt Kürü

Spor Yapmadan 7 Günde 7 Kilo Verin! Cayır Cayır Göbek Eriten Yoğurt Kürü

Spor yapmadan sadece akşamları tüketerek yaza sizde incecik girebilirsiniz.

Sağlık 06.4.2022 13:14 0
Spor Yapmadan 7 Günde 7 Kilo Verin! Cayır Cayır Göbek Eriten Yoğurt Kürü

Baharın gelişi ile birlikte birçok kişi kışın kıyafetlerle sakladığı fazla kilolarından kurtulmak istiyor. Bu kapsamda bir çoğumuzun başının dertte olduğu göbek yağlarından kurtulmak ve düz karın sahibi olabilmek biraz zorlayıcı olabilir. Hızlı ve sağlıklı bir şekilde göbek yağlarından kurtulmak artık çok kolay. Evde bulunan malzemelerle 7 günde göbek yağlarınızdan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Nasıl mı? İşte spor yapmadan 7 günde 7 kilo verdiren göbek eritme kürü.


Spor yapmadan sadece akşamları tüketerek yaza sizde incecik girebilirsiniz. Yoğurt kürü ile çok hızlı ve sağlıklı bir şekilde bölgesel kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Yoğurt kürü tamamen doğal ve kolaylıkla bulabileceğiniz malzemelerden oluşuyor. Uyumadan önce yediğiniz 1 yemek kaşığı yoğurt kürü ile ertesine güne hafiflemiş gireceksiniz.


SADE 7 GÜNDE GÖBEK YAĞLARINIZA VEDA EDİN

Kışın alınan kilolar baharın gelişi ile başımıza dert oldu diyebiliriz. Ama bunun için üzülmeyin sadece 7 günde vücudunuzda bulunan fazla kilolardan sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz. İçerisinde kırmızı pul biber, zencefil gibi vitamin deposu olan ürünlerin bulunduğu yoğurt kürünü 1 hafta da sıkı bir şekilde uygularsanız göbek yağlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Kısa bir sürede etki gösteren yoğurt kürü çok sayıda kişinin denediği zayıflama yöntemlerinden biri. Yapımı çok basit olan o yoğurt kürü...


YOĞURT KÜRÜ

Öncelikle 3 kaşık yoğurdumuzu ( Bu evde yapılmış yoğurt olursa daha iyi olur ama market yoğurdu ya da vitamin deposu manda yoğurdu da olabilir) bir kabın içerisine alalım. Ardından 3 tatlı kaşığı acı pul biberimizi üzerine dökelim. Pul biberi döktükten sonra yine 3 kaşık toz zencefilimizi karşımın üzerine ekleyelim. Daha sonra 3 yemek kaşığı kadar limon suyumuzu yoğur kürüne akıtalım. Bu normal limonun suyu olmalı Ve en son olarak her derde deva 2 yemek kaşığı zeytin yağımızı karışımıza ekleyerek iyice karıştıralım. Hazır olan karışımımızı uyumadan 2 saat önce yiyelim.


AKŞAM 8'DEN SONRA YEME ALIŞKANLIĞINIZA VEDA EDİN!

Göbek eriten zayıflama kürünü yedikten sonra akşam saat 8'den sonra kesinlikle hiçbir şey yememeliyiz. Bu yağ yakan yoğurt kürü göbek bölgenizde bulunan tüm yağlarınızı 1 hafta da eritecek. Düzenli olarak uyguladığınızda her sabah tartıda 1 kilo verdiğini göreceksiniz. Metabolizmayı da hızlandıran yoğurt kürü sindirim sisteminize iyi gelecek olup Kabızlık gibi sorunlardan da kurtulacaksınız. Tok tutan bu kür, gece yemek yeme alışkanlığınız da değiştirecek.


NOT: Bu yoğurt kürü mide rahatsızlığı olanlara tavsiye edilmemektedir. İçerisinde bulunan acı pul biber mideniz zarar verebilir.


Yorumlar (0)

Seç