SPK 9 Kasım 2023 bülteni yayınlandı mı? Yeni halka arz var mı?h

SPK 9 Kasım 2023 bülteni yayınlandı mı? Yeni halka arz var mı?h

Son dakika: SPK yeni halka arz duyurusu geldi mi? 9 Kasım SPK bülteni yayınlandı mı? Yeni halka arzlar ne zaman?

Halka Arz 9 Kasım 2023 0
SPK 9 Kasım 2023 bülteni yayınlandı mı? Yeni halka arz var mı?h

SPK bülteni yayınlandı mı? Yeni halka arz var mı?

Sermaye Piyasası Kurulu her hafta Perşembe günü genellikle bülten yayınlıyor. Yayınlanan bülten ile birlite her hafta yeni halka arz müjdeleri geliyordu. 9 Kasım 2023 Perşembe gününün gelmesi ile birlikte vatandaşlar, SPK bülteninde yeni halka arz olup olmadığını araştırmaya başladı.

Peki Sermaye Piyasası Kurulu 9 Kasım bülteni yayınlandı mı? SPK bu hafta yeni halka arz var mı? Hangi şirketler halka arz olacak? İşte gelen son dakika bilgileri.

GEÇEN HAFTA HALKA ARZ GELMEMİŞTİ

Geçen hafta SPK bülteni Perşembe ve Cuma günlerinde SPK bülteni yayınlanmış, ancak yayınlanan 2 bültende de herhangi bir halka arza yer verilmemişti.

DÜN YAYINLANDI

8 Kasım 2023 Çarşamba tarihinde SPK bülteni yayınlandı ve SPK'nın bu hafta kararları yayınlandı. Yayınlanan kararlarda bir halka arz olmadığı görülüyor.

Perşembe günü, yani bugün ise henüz SPK bülteni yayınlanmadı. Geçen haftadan baktığımızda 2 dfa bülten yayınlandığı görülüyor. Bugün ya da yarın SPK bülteni yayınlanabilir. SPK bülteni yayınlandığında yeni halka arz olup olmayacağı konusu da belli olacak. SPK'dan yeni halka arz duyurusu geldiğinde bildirimle haberdar olmak için aşağıdaki linklerden finans7.com mobil uygulamamızı ücretsiz indirin
Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara - Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece bilgielndirme içerir.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;