Sosyal medya fenomeni Ayşenur Parlak, hayatını kaybetti: Ayşenur Parlak kimdir?

Sosyal medya fenomeni Ayşenur Parlak, hayatını kaybetti: Ayşenur Parlak kimdir?

Son dakika: Sosyal medyada yayınladığı videolarla tanınan ve tedavi sürecini paylaşan fenomen Ayşenur Parlak'tan acı haber geldi.

Haberler 13 Kasım 2023 0
Sosyal medya fenomeni Ayşenur Parlak, hayatını kaybetti: Ayşenur Parlak kimdir?

Son dakika: Sosyal medya fenomeni Ayşenur Parlak, hayatını kaybetti.

Sosyal medyada yayınladığı videolarla tanınan ve tedavi sürecini paylaşan fenomen Ayşenur Parlak'tan acı haber geldi. 12 yaşından beri kanserle mücadele eden fenomen Ayşenur Parlak vefat etti.

12 yaşında ikinci evre kemik kanserini, 27 yaşında birinci evre meme kanserini, 30 yaşında da üçüncü evre lenfomayı yenen Ayşenur Parlak, 33 yaşında kolon kanserine yakalandığını öğrendi.

Dördüncü evreyle mücadele eden Parlak, tedavi süreçlerini sosyal medya hesabından yayınlıyordu. Parlak dün akşam saatlerinde kaldırıldığı yoğun bakımda hayatını kaybetti.

Savaş Parlak, eşinin hayatını kaybettiğini şu sözlerle duyurdu:

"Hüküm Allah'ın. Ben yıllardır bu bildirimi atmamak için çok dua ettim keşke önce ben gitseydim. Sayfalarca yazsam da anlatamayacağım nasıl olsa hislerimi. Maalesef Allah bu kadar yazmış. Yanımızda olan dua eden seven herkesten Allah razı olsun. Ruhuna duayı kesmeyin Allah rızası için. Tek tesellim ben yeminimi tuttum hastalıkta sağlıkta iyi günde kötü günde ölüm bizi ayırana dek."

AYŞENUR PARLAK KİMDİR? 

1986 yılında İzmir'de dünyaya gelen Ayşenur Parlak, İstanbul'da üniversiteyi kazanarak Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra ihracat uzmanı olarak kariyer hayatına başladı. Eşi ile üniversitede tanıştı ve nişanlandı. Nişan sürecinde meme kanserine yakalandığını öğrendi ve 1 ay içerisinde evlenerek tedavisine başladı.

Evlendikten sonra tedavi olan Ayşenur Parlak başarılı süreçten sonra vergi memuru olarak çalışmaya devam etti. Parlak, "10 Amazon Yüksek Doz Yaşam" kitabının yazarlarından biri oldu. 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;