Son dakika: Ziraat Bankası emekli promosyonu başvurusu başladı 2024 ne kadar oldu?
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Son dakika: Ziraat Bankası emekli promosyonu başvurusu başladı 2024 ne kadar oldu?

Son dakika haberi: Ziraat Bankası'ndan emekli banka promosyonu hakkında son dakika açıklaması geldi. İşte promosyon başvurusu ve tutarı.

Emekli Haberleri 26 Mart 2024 09:52 1
Son dakika: Ziraat Bankası emekli promosyonu başvurusu başladı 2024 ne kadar oldu?

Ziraat Bankası'ndan son dakika promosyon açıklaması geldi 2024. Promosyon ne kadar oldu?

Maaşını Ziraat Bankası'ndan alan, maaşını Ziraat Bankası'na taşımak isteyen emeklilerle ilgili son dakika açıklaması geldi. Ziraat Bankası resmi internet sayfasından emekliler için yapılan son dakika açıklamasında promosyon başvurusuna dair detaylara yer verildi.

Açıklamada 2022 yılında imzalanan promosyon sözleşmesi devam eden emeklilerin de promosyon iadesi yapmadan başvuru yapabileceği ve yeni promosyon ödemesi alabileceğine yer verildi.

"Maaşını Ziraat'ten Alan Emeklilerin Bir Artısı Daha Var! Emekli Maaşına Promosyon Ödemesi Ziraat'te" başlığı ile yayınlanan son dakika açıklamasında promosyon tutarının 12 bin liraya kadar çıkarıldığına yer verildi ve "SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize 12.000 TL’ye varan promosyon ödemesi imkanı sunulmaktadır" denildi.

İŞTE RESMİ AÇIKLAMA

Söz konusu resmi açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır. Müşterilerimizin 2022 yılına ilişkin devam eden promosyon tutarlarını iade etmeden başvuruları alınabilecek olup, 2024 promosyon ödemesi yapılırken önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecektir.

Emekli aylıklarını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır"

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Promosyon başvurusunun nasıl yapılacağı sorusuna ise şu şekilde cevap verildi:

"Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı;

Şubelerimiz,
İnternet Şubemiz,
Ziraat Mobil,
ATM'lerimiz,
SMS
Müşteri İletişim Merkezimiz
aracılığı ile yapabilirsiniz.

4757'ye "PRO" yazıp bir boşluk bırakıp "TC Kimlik Numarası"nı yazarak SMS gönderen müşterilerimiz, Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından aranarak onayları alınmaktadır.

Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz ile görüşebilirsiniz"

Kadın erkek emekliler bu sayfada. Tanışmak ve bilgi alış verişi için > TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 24 Gün Önce
Ne zaman hesaba yatar