Son dakika: Yeni yıl öncesi faizsiz 20 bin TL kredi başvurusu başladı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Son dakika: Yeni yıl öncesi faizsiz 20 bin TL kredi başvurusu başladı

Son dakika haberi: Bankalardan yapılan açıklamada yeni yıl öncesi kampanyalara yer verildi. Kampanyalarda faizsiz kredi verileceği bildirildi.

Bankalar 22 Ara 2023 0
Son dakika: Yeni yıl öncesi faizsiz 20 bin TL kredi başvurusu başladı

Bankalardan faizsiz kredi müjdesi: Yeni yıl öncesi faizsiz kredi kampanyalarına başvurular başladı.

Bankalar art arda son dakika açıklamaları geldi. Gelen açıklamalarda faizsiz nakit avans kampanyalarının başladığına yer verildi. Başlayan kampanyalara baktığımızda 10 bin, 15 bin ve 20 bin liralık 0 faizli nakit avans kampanyalarının başladığına yer verildi. Biz de Finans7.com olarak bu yazımızda bankaların faizsiz nakit avans kampanyalarının detaylarına ve faizsiz kredilerin başvurusunun nasıl yapılacağına yer verdik. İşte yeni yıl öncesi faizsiz kredi veren bankalar ve başvuru bilgisi.

6 bankanın başlayan kampanyalarının detayları şu şekilde:

Akbank: Faizsiz nakit avans kampanyasına baktığımızda 20 bin lira verildiği görülüyor. 6 ay vadeli şekilde verilen faizsiz nakit avansın geri ödemeleri ayda 3 bin 333 lira olarak verilecek. Geri ödemeler faizsiz olarak 15 bin lira şeklinde verilecek.

Denizbank: Faizsiz nakit avans ve ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Denizbank'ın 10 bin TL'lik faizsiz nakit avans verildiği görülüyor.

Garanti BBVA: Bir 0 faizli nakit avans ve faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası da Garanti BBVA'dan geldi. Bankadan yapılan son dakika açıklamasında 6 ay vadeli 15 bin TL faizsiz nakit avans verildiği, görülüyor.

Yapı Kredi Bankası: Banka tarafından yapılan son dakika açıklamasında 15 bin TL faizsiz nakit avans verildiği bildirildi. 0 faizle 6 ay vadeli verilen 15 bin TL'lik kredinin başvurusu 31 Aralık'ta sona erecek.

Türkiye İş Bankası: İş Bankası tarafından yapılan açıklamada 20 bin TL'lik faizsiz nakit avans verildiği bildirildi.

QNB Finansbank: 10 bin TL 6 ay vade ile 0 faizle verilen nakit avansta başvurular başladı. Banka resmi sayfasından yapılan açıklamada başvuruların mobil uygulama üzerinden yapıldığına yer verildi.

FAİZSİZ NAKİT AVANS VE 0 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Bankaların 0 faizli nakit avans ve faizsiz temel ihtiyça kredisine başvuru yapmak isteyenlerin banka müşterisi olmaması gerekmektedir. Banada hesabı olmayanlar, bankaların mobil uygulamalarını indirerek müşteri olabilir ve müşteri olduktan sonra bankaya faizsiz nakit avans ve faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilecek.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç