Son dakika: Yapı Kredi EYT'liler için emekli promosyonuna zam yaptı

Son dakika: Yapı Kredi EYT'liler için emekli promosyonuna zam yaptı

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan son dakika açıklamasında emekliler için promosyon zammı yapıldığına yer verildi. İşte EYT'liler için promosyon zammı.

Bankalar 5 Mart 2023 18:46 0
Son dakika: Yapı Kredi EYT'liler için emekli promosyonuna zam yaptı

Yapı Kredi Bankası EYT emekli promosyon zammı yaptı.

Emeklilikte yaşa takılanlar ile ilgili son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada EYT düzenlemesinin ardından promosyona zam yapıldığına yer verildi. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda söz konusu promosyon zammının detaylarına yer verdik.

Yapı Kredi'den yapılan son dakika açıklamasında EYT promosyon zammı şu şekilde verildi:

"T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emeklilik Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak için emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almanız yeterli!" başlığı ile yayınlanan son dakika açıklamasında emekli promosyon rakamlarının 8 bin 500 liraya kadar çıktığına yer verildi. Duyurunun detayları ve promosyon bilgilerine şu şekilde yer verildi:

3 Mart 2023 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında SGK emekli aylığı üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 8.500 TL'ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabileceklerdir.
Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 3.499 TL'ye kadarsa 4.500 TL; 3.500 TL-7.499 TL arasındaysa 5.250 TL; 7.500 TL- 9.999 TL arasındaysa 6.750 TL; 10.000 TL’ nin üzerindeyse 7.500 TL nakit promosyon ödenir.

Ek Ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 250 TL ek nakit ödül ödenir.

Kampanyanın başlangıç tarihi itibarıyla Ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan müşterilerimiz, ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk günü başlayacak ve üç ay devam edecek şekilde 0 faizle 2.000 TL’ye kadar esnek hesap limitinden faydalanabileceklerdir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için nakit promosyon ödemesi alınan ayın son gününe kadar esnek hesap sahibi olunması gerekmektedir.

3 Mart 2023 -31 Mart 2023 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya promosyon başvuru tarihinden önceki 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden 03.05.2023'e kadar yapacakları toplam 500 TL harcama sonrasında ek 750 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. Ödeme kişilerin emekli maaş hesaplarına ve hala ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk haftası yapılacaktır.

Kampanya döneminde Ek Ödül Taahhütnamesi'ni imzalayan müşterilerimiz promosyon başvuru tarihi sonrasındaki 1 ay içerisinde açılacak yeni Bireysel Emeklilik sözleşmelerinde (BES) ödeme tercihi hesaptan olan müşteriler ek 250 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. Belirtilen dönemde açılacak Bireysel Emeklilik Sözleşmenizin (BES), ödeme aracını hesap olarak belirlemeniz ve sözleşmenize ait minimum 250 TL tutarındaki ilk tahsilatın yapılmış olması gerekmektedir. Kampanya, Yapı Kredi aracılığıyla satılan “Allianz Yaşam ve Emeklilik” Bireysel ve Gruba Bağlı Bireysel planlar için geçerlidir. Ödeme ilk maaşın alındığı ayı takip eden ayın, ilk haftasında yapılır.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç