Son Dakika: Yapı Kredi Emekli Promosyon Son Başvuru Tarihini Açıkladı (En Yüksek Veren Bankalardan, Ne Kadar?)

Son Dakika: Yapı Kredi Emekli Promosyon Son Başvuru Tarihini Açıkladı (En Yüksek Veren Bankalardan, Ne Kadar?)

Yapı Kredi Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve son başvuru tarihine yer verildi.

Bankalar 15 Eylül 2022 21:35 9
Son Dakika: Yapı Kredi Emekli Promosyon Son Başvuru Tarihini Açıkladı (En Yüksek Veren Bankalardan, Ne Kadar?)

Son Dakika: Yapı Kredi emekli banka promosyonu son başvuru tarihi açıklandı.

Yapı Kredi Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada emekli banka promosyonu son başvuru tarihine yer verildi. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda söz konusu kampanyasına yer verdik.

"7.750 TL’ye Varan Ödül Yapı Kredi’de!" ifadeleri ile yayınlanan emekli promosyonu açıklamasında "T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emeklilik Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak için emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almanız yeterli!" ifadelerine yer verildi. 

Emekli maaşına göre yapılacak banka promosyonu ödemesi şu şekilde: "Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.499 TL'ye kadarsa 4.600 TL; 1.500 TL-2.499 TL arasındaysa 5.750 TL; 2.500 TL'nin üzerindeyse 7.000 TL nakit promosyon ödenir."

EMEKLİLERE SUNULAN KAMPANYALARIN DETAYLARI

Bunlara ek olarak yapılacak ödemeler için şu ifadelere yer verildi:

  • Ek Ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 200 TL ek nakit ödül ödenir.
  • 10 Eylül 2022 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya promosyon başvuru tarihinden önceki 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden 30.11.2022'ye kadar yapacakları toplam 500 TL harcama sonrasında ek 300 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. Ödeme kişilerin emekli maaş hesaplarına ve hala ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk haftası yapılacaktır.

SON BAŞVURU TARİHİ AÇIKLANDI

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan son dakika açıklamasında başvuruların 30 Eylül tarihine kadar devam edeceğine yer verildi. Bu tarihten sonra emekli banka promosyonunda güncelleme yapılacağı öğrenildi. Yapılacak güncelleme ile zam mı yapılacağı yoksa promosyonun düşürüleceği bilinmiyor. Sizce ne kadar olmalı? Aşağıdaki yorum kısmından bu konudaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (9)

Seç


Ziyaretçi 3 Gün Önce
Bence devam etmeli ancak promosyonlar çok düşük diğer kuruluşlar çok daha fazla alırken emekliler niye az alıyor
Ziyaretçi 4 Gün Önce
10bin olmalı
Ziyaretçi 4 Gün Önce
10 bin olmalı
Ziyaretçi 4 Gün Önce
Kamu bankaları niye bekliyor anlamadım. Seçimi bekliyorlar galiba. Yediyuzelliyi bine yükseltirler olur biter
Ziyaretçi 8 Gün Önce
Her konu olduğu gibi bu promamosyon konusunda da büyük haksızlık oluyor. Çalışan için kesenin ağzını açan bankalar emekli için kıldım kıldım haraket ediliyor. Hele kamu bankaları iyice haksızlık ediyor. Bu emekliye bir hakaret niteliği de var. Bu konuda yetkililer lütfen emekliyi de bir görün. Emekli de bu vatanın evladıdır. Lütfen bizi de duyur ve bu sesinize kulak verin.