Son dakika: Vakıfbank 2 milyon TL SarıPanjur konut kredisi başvurusu telefondan başladı

Son dakika: Vakıfbank 2 milyon TL SarıPanjur konut kredisi başvurusu telefondan başladı

Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisi kampanyası başladı ve sıfır ev alımında 2 milyondan fazla konut kredisi verileceği bildirildi. İşte konut kredisi kampanyası.

Emlak 12 Kasım 2023 1
Son dakika: Vakıfbank 2 milyon TL SarıPanjur konut kredisi başvurusu telefondan başladı

Vakıfbank'tan 120 ay vade ile 2 milyon lira konut kredisi açıklaması.

Vakıfbank tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada 2 milyon lira üzerine kadar konut kredisi verildiği bildirilirken maliyet tablosu ve faiz oranları da paylaşıldı.

Sıfır konut almak isteyenler için başlatılan konut kredisinde faiz oranlarının yüksek olması dikkatleri çekti. 3,5'in üzerinde sunulan faiz oranlarına göre baktığımızda çekilecek kredi miktarının 2 katından fazla geri ödeme yapıldığı görülüyor. Peki Vakıfbank konut kredisi başvuru detayları nedir? İşte hesaplaması:

KREDİ ÖZELLİKLERİ AÇIKLANDI

Vakıfbank SarıPanjur Ev kredisine baktığımızda konut kredisinin uygun faiz oranları, eşit taksitli, azalan taksitli şekilde verileceği bldirildi. Kredi özellikleri şu şekilde verildi:

Uygun faiz oranları ve 120 aya varan vadelerle,
Eşit taksitli, eşit anaparalı ve azalan taksitli alternatif planlar sunulmaktadır.
Kampanya, yeni konut alımları için geçerlidir.
Kredili hayat sigortası zorunludur.

CEP TELEFONUNDAN SMS İLE BAŞVURU İMKANI

Söz konusu konut kredisine cep telefonu üzerinden başvurular alınıyor. Başvuru yapacakların "Aralarında birer boşluk bırakarak KONUT, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz" şeklinde müracaatını yapması gerektiğine yer verildi. Örnek mesaj metni şu şekilde:

"KONUT 11111111111 3000"

2 milyon lira konut kredisi çekeceklere bu kredi 120 ay vade ile yüzde 3.79 faiz oranı ile veriliyor. 120 ay vadede çekilecek kredinin aylık taksit ödemesi 76 bin 683 lira olarak açıklandı. Bankaya 2 milyon lira için toplam geri ödeme ise 9 milyon 218 bin lira olacak.

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 23 Gün Önce
Aylık taksidi nasıl ödeyegiz, onuda banka açıklasın bari, 🫣
;