Son dakika: Üniversitelerin açılması ile ilgili yeni açıklama geldi
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Son dakika: Üniversitelerin açılması ile ilgili yeni açıklama geldi

Son dakika haberi: Üniversitelerin açılması ile ilgili yeni bir açıklama geldi ve okulların açılma ihtimali güçlendi.

Eğitim 16 Şubat 2023 23:45 1
Son dakika: Üniversitelerin açılması ile ilgili yeni açıklama geldi

Üniversitelerin açılması ile ilgili son dakika haberi.

Bugün üniversitelerin açılması ile ilgili son dakika açıklaması gelmişti. Gazeteci Fatih Altaylı yaptığı açıklamada kulislerden aldığı bilgide üniversitelerin açılacağını söyledi. Bu açıklama sonrası Gazeteci Candaş Tolga Işık'tan da dikkat çeken bir açıklama geldi.

FATİH ALTAYLI NE DEDİ?

Gazeteci Fatih Altaylı yaptığı son açıklamada, ""Üniversitelerin kapatılmasına ve yurtların boşaltılmasına karşı tepkiler yükselince yanlıştan dönülme kararı alındığı bilgisi geldi. Üniversiteleri açacaklarmış. Ancak bunu hemen yapıp ‘Hata etmişiz’ dememek için bir süre bekleyecekler galiba"

CANDAŞ TOLGA IŞIK , YETKİLİ İSİMLERDEN BİLGİ ALDI

Gazeteci Candaş Tolga Işık , üniversitelerin açılması ile ilgili bir açıklamada bulundu ve üniversitelerin yeniden açılacağı konusunda araştırma yaptığını söyledi. Işık yaptığı açıklamada yetkili isimlerden üniversitelerin tekrar açılacağı bilgisini aldığını söyledi ve "Fatih Abi'nin (Altaylı) yazdığı üniversitelerin açılması konusunu ben de araştırdım. Son derece 'yetkili ve etkili' isimlerle konuştum. Anlaşılan o ki bu konu gündeme gelmiş! Çünkü hepsi aynı şeyi söyledi: 1-2 ay içinde tekrar değerlendirilecek ve üniversiteler yeniden açılacak!" ifadelerini kullandı.

Sizce üniversiteler açılmalı mı? Aşağıdaki yorum kısmından yazın. Üniversitelerin açılması ile ilgili açıklama gelince haberdar olmak için TIKLA İNDİR

ÜNİVERSİTELER NEDEN KAPANMIŞTI?

Konu ile ilgili kararı geçen gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamıştı. Açıklamada Erdoğan, depremzedelerin KYK yurtlarına yerleştirilecek olması nedeniyle üniversitelerin uzaktan eğitime geçeceğini söyledi.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 17 Ay Önce
1 2 ay için açılmaması daha mantıklı uzaktan eğitim böyle durumda daha sağlıklı olur açılmasın uzaktan eğitim olsun