Son Dakika: Terra Classic Coin Fırladı: İşte Lunc Grafiği ve Luna Yorumları (Lunch)

Son Dakika: Terra Classic Coin Fırladı: İşte Lunc Grafiği ve Luna Yorumları (Lunch)

Terra Classic coin'de sert yükseliş devam ediyor. 3 ayda yaşanan 10 kat yükseliş tüm dikkatleri bu coine çekti.

Kripto Paralar 8 Eylül 2022 15:47 0
Son Dakika: Terra Classic Coin Fırladı: İşte Lunc Grafiği ve Luna Yorumları (Lunch)

Lunc Coin'in neden yükseldiği belli oldu.

Son günlerin en popüler kripto parası Terra Classic oldu. Mayıs ayında 1700 liralara kadarç ıkan ve zirveden daldığı düşüşünde 1 liranın çok çok altına gerileyen , ev araba yaktıran kripto para Terra Luna , isim değiştirdi ve piyasada Lunc adı ile işlem görmeye başladı. Gelen son bilgilere göre bu kripto paranın son günlerde ciddi şekilde yükselişte olduğu görüldü. 

Grafiğine baktığımızda Lunc adı ile işlem gören Terra Classic adlı kripto parada sadece bugün yüzde 50'ye yakın değer kazancı yaşandığı görülürken son 3 ayda 10 kat yükseliş olduğu görüldü.  Bundan 3 ay önce 0.000996 seviyesinde olan kripto para şu anda 0.01042 seviyesinde seyrediyor. "https://coinmarketcap.com/" adresi üzerinden yayınlanan grafik şu şekilde:

Son 3 aylık grafiğe baktığımızda bu kripto paranın son ayda ciddi şekilde yükselişte olduğu görüldü.

YÜKSELİŞ NEDENİ BELLİ OLDU

 Şu anda Terra Classic topluluğu, 10 Eylül’de oylanacak olan yüzde 1,2 vergi yakma teklifini geçmeyi planlıyor. Kabul edilirse, yüzde 1,2 vergi yakma teklifi 20 Eylül’e kadar uygulanacaktır. Şu anda, MEXC Global gibi kripto borsaları, KuCoin, Gate.io ve CoinInn teklifi desteklemeyi kabul etti.  Dünyanın en büyük ticaret platformu tarafından bugün yayınlanan bir blog gönderisine göre Binance, Terra Classic Network’ün LUNC’si için cüzdan bakımı yapacağını söyledi. Bakım 8 Eylül 2022’de TSİ 9’da başladı.  Dört saat sürdü. 

Yaşanan yükselişin nedeni ise bu şekilde açıklandı.

Sizce yükseliş sürer mi? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Haberde yer alan bilgiler finans7.com yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (0)

Seç