Son Dakika: Şeyma Subaşı ve Sevgilisinin Katıldığı Partide Rezalet

Son Dakika: Şeyma Subaşı ve Sevgilisinin Katıldığı Partide Rezalet

Son dönemlerde aşk hayatı ile sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı, bu sefer skandalla gündeme geldi.

Son Dakika 15 Eylül 2022 20:35 0
Son Dakika: Şeyma Subaşı ve Sevgilisinin Katıldığı Partide Rezalet

2018 yılında Acun Ilıcalı ile kısa süren evlilikleri sornası aşk hayatı ile sürekli gündemde kalan , sosyal medya paylaşımları ile adından çokça söz ettiren Şeyma Subaşıu, skandalla gündeme geldi. 

Bir dönem çalkantılı aşk hayatı yaşayan Şemya Subaşı, şimdilerde Mısırlı Milyarder Mohammed Alsaloussi ile birlikte. Yaklaşık 2 yıl aşk yaşadıktan sonra ayrılan ikili, daha sonra yeniden birleşmiş ve yine çokça konuşulmuşlardı. 

Sürekli olarak yurt dışında tatile çıkan çift, geçen Cuma günü özel bir partiye katıldı. Yurt dışında olduğu belirtilen bir partiye katılan ikilinin görüntüleri sosyal medyada yayıldı ve kısa sürede büyük tepki aldı. Sabah Gazetesi'nin son dakika olarak aktardığı habere göre yurt dışında düzenlenen partinin ilerleyen saatlerind ealkolün de etkisi ile partidekilerin kokain içmeye başladığı bildirildi.

Sık sık uyuşturucu madde kullandığı iddiaları ile gündeme gelen , ancak bu iddiaları her seferinde inkar eden Şeyma Subaşı'nın geçen yıllarda Acun'dan olan kızı Melisa'nın içinde uyuşturucu olan bir kola içtiği ve hastanelik olduğu haberleri ile gündem olmuştu.

Yorumlar (0)

Seç