Son dakika: Serdar Ortaç'ın kardeşi hayatını kaybetti

Son dakika: Serdar Ortaç'ın kardeşi hayatını kaybetti

Son dakika haberi: Serdar Ortaç'ın 4 yıldır enfeksiyon tedavisi gören kardeşi hayatını kaybetti.

3.Sayfa 12 Mart 2023 14:00 0
Son dakika: Serdar Ortaç'ın kardeşi hayatını kaybetti

Son dakika haberi: Serdar Ortaç'ın acı günü: Serkan Ortaç hayatını kaybetti.

Ünlü popçu Serdar Ortaç'tan son dakika haberi geldi. Gelen bilgilere göre 2019 yılından şimdiye kadar enfeksiyon tedavisi gören kardeşi Serkan Ortaç hayatını kaybetti. Vefat haberini SErdar Ortaç'ın diğer kardeşi SErtaç Ortaç sosyal medya hesabı üzerinden verdi.

SErdar Ortaç daha önceleri yaptığı paylaşımlarda kardeşi için dua istemişti. Genç yaşta hayatını kaybeden iki çocuk babası Serkan Ortaç'ın iki çocuğunun olduğu öğrenildi. 

Kardeşinin tedavisi hakkında daha önceleri açıklama yapan Serdar Ortaç şu ifadeleri kullanmıştı: "Kardeşim Serkan enfeksiyon nedeniyle 4 ay önce hastaneye kaldırıldı. Günlerce yoğun bakımdan çıkamadı. Az daha kaybediyorduk. Kimseye belli etmedim, ama hayatımda uzun zamandır hiç bu kadar ağlamadım. En son 1998'de hastalık nedeniyle sol gözüm kapandığında, 2012'de ise babam Mehmet Ortaç'ı kaybettiğimizde bu kadar çok ağladım. Serkan şu an fizik tedavi görüyor. Bakışları düzeldi, bizi anlıyor. Ama hala bekliyoruz. İki evladı var. Allah onlara bağışladı. Annem ve ben perişanız. Serkan için tüm olanaklarımı seferber ettim. Ama inanır mısınız, hala çok üzgünüm"

Serdar Ortaç yaptığı açıklamasını şu şekilde sürdürmüştü: "Sürekli ağlıyorum. Kardeşimin sağlık durumu iyiyken işlerimin yoğunluğu nedeniyle ona vakit ayıramıyordum. Şimdi o kadar pişmanım ki! 'Niye daha fazla yanında değildim?' diye kendimi suçlayıp duruyorum. Herkes ailesine, sevdiklerine zaman ayırsın. Sonra o büyük pişmanlık hiç geçmiyor. İnsanın üzerine çöküyor"

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç