Son dakika: Şebnem Bursalı'dan ıstakoz açıklaması geldi
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Son dakika: Şebnem Bursalı'dan ıstakoz açıklaması geldi

Istakoz paylaşımı gündem olan Şebnem Bursalı'dan son dakika açıklaması geldi. Bursalı yaptığı açıklamada İstanbul'da 29 kişinin öldüğü olay ve teleferik kazasının unutturulmaya çalışıldığını söyledi.

Son Dakika 14 Nisan 2024 0
Son dakika: Şebnem Bursalı'dan ıstakoz açıklaması geldi

Son dakika haberleri... AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'dan Istakoz açıklaması.

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı ıstakozlu paylaşım gündem olmuş ve tepki toplamıştı. Bu paylaşımdan sonra sosyal medya üzerinde gündem olan Bursalı, sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yaptı.

Bursalı yaptığı son dakika açıklamasında paylaşımına gelen tepkilere cevap verdi ve şu ifadeleri kullandı:

▪️Yoğun geçen seçim çalışmalarımız ardından yurtdışında yaşayan ailem ve yeğenlerimle bayram tatilini geçirmek üzere gittiğimiz bir restoranda hiç adetim olmayan bir yemek paylaşımı yapmam kamuoyunda haklı tepkiye sebep olmuştur. 30 yıllık gazeteci ve şimdi de milletvekili olarak sosyal medya paylaşımlarımda bugüne kadar yapmadığım bu hata için tüm kamuoyundan özür dilerim. Mensubu bulunmaktan onur duyduğum partim ve yolunda yürümekten her nefesimde şeref duyduğum sn Cumhurbaşkanımızın da bu sebeple hedef alınmasından dolayı üzüntüm sonsuzdur.

 ▪️Asla kötü niyet taşımayan ve yazılan hiçbir ücretle yakından uzaktan ilgisi olmayan yiyecek ve konuyla ilgili samimi üzüntümü ifade ederken, bunu fırsat bilip Antalya’daki teleferik faciasını unutturmak üzere gündem değiştirmeye çalışanları da çok iyi anlıyorum! 

▪️İstanbul’un göbeğinde 29 insanımızın hayatını kaybettiği, Antalya’da göz göre göre ihmal sonucu günahsız insanlarımızın hayatını kaybettiği, yaralandığı ve saatlerce mahsur kaldığı elim olayla ilgili tek bir söz etmeyenlerin, ne amaçla bu olayı çarpıttığını da biliyoruz! 

▪️Kamuoyuna saygıyla sunarım"

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç