Son dakika: PMYO ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı yeri ve tarihleri açıklandı 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Son dakika: PMYO ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı yeri ve tarihleri açıklandı 2023

Son dakika: PMYO ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı yeri ve tarihleri açıklandı. İşte PMYO sınav yeri ve tarihi sorgulama.

Sınav 21 Ağu 2023 21:21 0
Son dakika: PMYO ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı yeri ve tarihleri açıklandı 2023

Son dakika: PMYO ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı yeri ve tarihleri açıklandı.

Polis Akademesi'nden bir son dakika açıklaması yapıldı ve 2023 yılı PMYO giriş sınavına katılacak adayların müracaat kabul, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı yeri ve tarihlerine yer verildi.

Polis Akademisi'nden yapılan duyuruda şu ifadeler yer aldı;

"2023 Yılı PMYO Giriş Sınavı kapsamında, Aday Değerlendirme ve Seçme Sınavı Müracaat Kabul, Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik Sınavı aşamasına katılacak olan adaylar Sınav Merkezlerini, T.C. Kimlik Numaraları ve e-Devlet şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgulayarak öğreneceklerdir. İlan edilen sınav tarihi ve Sınav Merkezinde adayların Müracaat Kabul, Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik Sınavı işlemleri yapılacaktır. Fiziki Yeterlilik Sınavı aşamasını başarı ile geçen adaylar Polis Akademisi Başkanlığınca ilan edilecek ileriki bir tarihte Mülakat Sınavı aşamasına katılacaklardır. Ayrıca, adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adayların, Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir."

Sınav Giriş Belgesi için TIKLAYINIZ
Sağlık Bilgi Formu için TIKLAYINIZ
Fiziki Yeterlilik Parkur Dilekçesi için TIKLAYINIZ

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç