Son dakika: Muharrem İnce adaylıktan çekildi (Neden çekildi?)

Son dakika: Muharrem İnce adaylıktan çekildi (Neden çekildi?)

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Muharrem İnce yaptığı son dakika açıklamasında hakkındaki iddialara cevap verdi ve sert konuştu.

Siyaset 11 Mayıs 2023 14:20 7
Son dakika: Muharrem İnce adaylıktan çekildi (Neden çekildi?)

Son dakika haberi: Muharrem İnce'den açıklama geldi.

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Muharrem İnce yaptığı son dakika açıklamasında şunları söyledi:

"FETÖ'cüler paylaşım yapıyor. Ama onu Türkiye'de paylaşan muhalifler var. Böylesine iftira furyasını başka siyasi görmedi. Tüm bunlar olurken bu ülkenin savcıları değinmedi. OdaTV hari. Bir kişi çıkıp ya bu emniyet nerede? demedi. Alıyorlar bir siteden bir şey yayınlıyorlar. Emniyet bulmuyor. Kimse yazmıyor. Yazanlar da FETÖ'cülere ortak gibi yazıyorlar. Ne yazıyorlar özel hayatın gizliliği diye yazıyor. Bunlar FETÖ'cülerin ortağıdır. Özel hayatın gizliliği yazanlar için böyle görüntüler olması lazım. Geçmişte yaşansa bunlar. Benim böyle bir görüntüm yok, ses kaydım yok.

Yazıyor gazetecinin biri; Gerçek ya da montaj fark etmez diyor. Bunu diyemezsinç Çünkü gerçek değil bunu biliyorsun. Yani Türkiye Cumhuriyeti devleti benim itibarımı koruyamamıştır. Bir Cumhurbaşkanı adayının itibarını korumakla görevlidir devlet. Bu ülkenin savcıları, medyası, emniyeti benim itibarımı korumakla görevlidir. Alenen iftira. 5 milyon dolarlık dekont. Yazıyor geçiyor adam. Nerede bu savcılar. Pazar günü bankadan 10 milyon lira havale yapıyorlar. Oğlumun üzerine 350 milyon dolar, 8 milyar dolara kadar çıktılar. Devlette bile yok o kadar para. Bu kadar itibar suikastı yapılırken bu ülkenin savcılarının ortaya çıkmamasını anlamıyorum.

Pazar günü sandığa gideceğiz. Memleket Partisi Türkiye'nin geleceği için önemli. Mutlaka mecliste olmalı. HDP var. CHP listelerindeki 77 Saadet DEVA'lı var. Atatürkçüler azınlıkta olacak. Atatürkçülerin o mecliste olması lazım. Türkiye'nin sigortası Memleket Partisi olacak.

Saraydan para aldı çekilemez diyenlere bu alçaklığı yapanlara sesleniyorum. Diyorum ki benim bu kumpaslardan, bu montajlardan bu sahte dekontlardan korktuğum yok. 45 gündür buna direniyorum. En son dedikleri çekilemez saaraydan parayı aldı diyorlar.

ADAYLIKTAN ÇEKİLİYORUM"

Yorumlar (7)

Seç


Ziyaretçi 30 Gün Önce
Güzel oyunlar dönüyor güzel ülkemde
Ziyaretçi 30 Gün Önce
vah ülkem vahh neler dönüyor neler !
Ziyaretçi 30 Gün Önce
kabanı yeldi yenilicegini anladı ondan cekiliyor
Ziyaretçi 30 Gün Önce
oylar bölünmesin chp pkk ya gitsin diye adaylıktan çekileceksin suçu devlete hakime savcıya atacaksın...
Ziyaretçi 30 Gün Önce
Muharrem İnce sende kivirdin sözünde duramadin