Son Dakika: Müge Anlı Evleniyor (Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Ne İş Yapıyor?)

Son Dakika: Müge Anlı Evleniyor (Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Ne İş Yapıyor?)

Müge Anlı bir son dakika açıklamasında bulundu. Canlı yayında gelen itirafta Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini söyledi.

Finans Magazin 20.6.2022 10:34 1
Son Dakika: Müge Anlı Evleniyor (Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Ne İş Yapıyor?)

Son dakika : Müge Anlı canlı yayında evleneceğini açıkladı.

ATV ekranlarında yayınlanan ve büyük bir ilgi ile izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programda soın dakika açıklaması geldi. Gelen son dakika açıklamasında programın sunucusu, sevilen isim Müge Anlı, yeni sezonda evleneceğini söyledi. 

Canlı yayında gelen evlilik itirafında Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine gireceğini söyledi. Konu ile ilgili açıklamasında Müge Anlı ''Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok saygılı bir mesleği var. Siz her zaman beim özel yaşamıma saygı duydunuz. Mutluluğum için duacı olacağınıza eminim. Darısı evlenmek isteyen tüm bekarların başına." ifadelerini kullandı. 

Müge anlı açıklamasında, çok kısa bir sürede evlenme kararı aldığını söyledi.

Müge Anlı'nın bu sözleri salonda büyük yankı uyandırdı ve uzun süre alkış aldı. 

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? NE İŞ YAPIYOR

Müge Anlı yaptığı son dakika açıklamasında bir devlet memuru ile evleneceğini söyledi. Şinasi Yüzbaşıoğlu'nu Müge Anlı devlet memuru olarak açıkladı. ''Çok da saygı değer mesleği var.'' diyerek duyurdu. 

HEMEN EVLENİYOR

Müge Anlı yaptığı açıklamada bu hafta sezon finali yapacaklarını, gelecek sezona evli şekilde başlayacağını söyledi. Bu açıklamaya göre baktığımızda Müge Anlı'nın yaz aylarında önümüzdeki 1-2 ay içinde düğün yapması bekleniyor.

Yorumlar (1)

Seç

Ziyaretçi 9 Gün Önce
Müge anlı hamilemi yoksa diyenler çıkar şimdi