Son dakika: Mike Belshe'den yıl sonu Bitcoin tahmini geldi
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Son dakika: Mike Belshe'den yıl sonu Bitcoin tahmini geldi

Son dakika haberi: Mike Belshe yaptığı açıklamada Bitcoin'in sene sonunda 130 bin dolar civarında olacağını söyledi.

Kripto Paralar 9 Haz 2024 0
Son dakika: Mike Belshe'den yıl sonu Bitcoin tahmini geldi

BitGo'nun CEO'su Mike Belshe'ten Bitcoin tahmini geldi. 6 ay içinde yüzde 94 artacak dedi.

Dijital varlık saklayıcısı BitGo'nun CEO'su bir Youtube kanalına konuk oldu ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Belshe yaptığı açıklamada kripto para piyasasında yaşananlar ile ilgili bir değerlendirmede bulunurken Bitcoin'in ne kadara çıkacağı konusunda da dikkat çeken ifadeler kullandı.

Belshe yaptığı açıklamada Bitcoin ile ilgili tahminini şu ifadelerle paylaştı: "Bu yılın sonuna kadar 125.000 ila 135.000 dolar civarında olacak"

“Bitcoin'in tezini sürekli doğrulayan makro iklim ortamına hâlâ sahibiz" diyerek açıklamasını sürdüren Belshe, "Biliyorsunuz artık ABD borcunun kontrol edilemez olduğu tartışma konusu değil. Bu makro iklim, Bitcoin'in bir nevi bir sonraki altın olduğu fikrini etkiliyor" dedi.

ALTERNATİF ÖDEME SİSTEMLERİ BİTCOİN'E YARIYOR

Belshe sözlerinin devamında Amerikan Dolarının silah haline getirilmesi ile birçok ülkede alternatif ödeme yöntemlerine geçildiğini, bunun da kripto paralara yarayacağını, kriptodaki yükselişe katalizör olacağını söyledi.

Belshe sözlerinin devamında ise şu değerlendirmede bulundu: "Bakın süper güçlü görünen alternatif bir (küresel) rezerv para birimi yok. Açıkçası, BRICS doların dışında daha fazla alım yaparak doları talep tarafında yemeye çalışıyor. Şu ana kadar bunlar nispeten küçük ölçekliydi ancak büyümeye devam edecek. Ne yazık ki ABD yaptırım kontrolleriyle"

DOLARI OLANLARI UYARDIK

"Amerika her seferinde doların üzerindeki gücü koruyacağımızı söylüyor ve eğer dış politika açısından yapmanızı istediğimizi yapmazsanız, onu elinizden alacağız. Rusya'ya bunu çok kötü yaptık, ister sevin ister nefret edin, ama biz öyle yaptık... Gelecekte de aynısını yapabiliriz diye her dolar sahibine uyarıda bulunduk.

Yani ABD borç krizi bir şeydir, dış politika ve yaptırım kontrolleri başka bir şeydir, BRICS'in alternatif ödeme sistemleri sağlaması. Bütün bunlar dolarda tükenme yaratacak. Bitcoin'in neden var olduğunun hikayesi budur"

BİTCOİN ŞİMDİ NE KADAR?

Piyasalardan alınan son dakika bilgilerine göre 1 Bitcoin şu sıralar 69 bin 481 dolar seviyesinde seyrediyor. Ethereum fiyatı ise 3692 dolar seviyesinde.

Sorumluluk reddi beyanı: Haberde yer alan bilgiler finans7 kripto para yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç