Son dakika: Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama geldi

Son dakika: Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama geldi

Son dakika haberi: Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında açıklama geldi. İşte Işık'ın sağlık durumu ve son bilgiler.

Kültür Sanat 12 Eylül 2023 11:50 0
Son dakika: Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama geldi

9 yıldır komada olan Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında son dakika açıklaması.

Bundan 9 sene önce ayağı kayarak düşen Kenan Işık, başını çarpmış ve komaya girmişti. 9 senedir komada olan ünlü oyuncu ve sunucu Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında bir son dakika açıklaması geldi.

Arkadaşı Ozan Zeybek yaptığı son dakika açıklam asında sanatçının sağlık durumu hakkında son dakika bilgilerine yer verdi.

Zeybek açıklamasında sanatçının görünüm olarak iyi olduğunu söyledi. Ailesinin ona çok iyi bir şekilde baktığını da sözlerine ekleyen Zeybek, Kenan Işık'ın sağlık durumu ile ilgili, "Kenan Işık'ı nasıl biliyorsanız öyle" ifadelerini kullandı ve durumunun kötü olmadığını,i ancak değişen bir şeyin de olmadığını söyledi.

Işık'ın her gün sakal tıraşı yapıldığını ve besin takviyelerinin sürekli olarak yapıldığını söyledi. Zeybek konu ile ilgili açıklamasında, "Yatan hastalarda genellikle yaralar çıkar, zayıflama olur. Ama Kenan Işık bıraktığımız gibi. Çok iyi bakılıyor. Böyle hafızalarda kaldığı gibi. Ailesi tarafından çok iyi bakılıyor" ifadelerini kullandı.

2014 yılında spor sonrasında saunaya giren Kenan Işık, saına sonrası fenalaşmış ve dengesini kaybederek kafasını yere çarpmıştı. Bilinci kapalı şekilde hastaneye kaldırılan ve beyin kanaması geçirdiği tespit edilen Kenan Işık, hemen ameliyata alındı.

4 saat süren ameliyattan sonra sanatçının hayati tehlikesinin olduğu belirtilmişti. 

Sanatçının tedavisi hastanede devam ediyor.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç