Son Dakika: Kabine Sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan EYT Açıklaması Geldi mi?
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Son Dakika: Kabine Sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan EYT Açıklaması Geldi mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine sonrası EYT açıklaması yaptı mı?

Emekli Haberleri 24 Ekim 2022 19:48 0
Son Dakika: Kabine Sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan EYT Açıklaması Geldi mi?

Kabine toplantısı sonrası EYT açıklaması geldi mi?

Kabine toplantısından sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kameralar karşısına geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Türkiye'nin siyaseti ekonomisi ve tüm gelişmeleri dünyada olup bitenlerden bağımsız değil. İnsallah bu dönemde dünyamz parıltılı kavramları önümüzde getiren sapkın dayatmalardan kurtulacaktır. Her alanda büyüen bir Türkiye için çalışıyoruz. Türkiye Yüzyılı Hedefimiz sadece refahı ülkemizi yükseltme gayesi taşımıyor. Aynı zamanda inanç, kültür ve medeniyet köklerimizi ihya edecek adımdır. 

Tüm Türkiye'ye sesleniyoruz. Gelin Türkiye Yüzyılını geçen 20 yılda inşaa ettiğimiz alt yapının üzerine kuralım. Gelin 2023 'ü ülkemizin en büyük atyılımının başlangıç noktası haline getirelim. Çözülmemiş hiçbir mesele bırakmamak için neler yaptığımızn en yakın şahidi milletimizdir.

Tüm umudunu ülkenin felaketina bağlayan siyasilerle uğraştık. Ülkemizin bu hususta hak ettiği günlere ulaşması uzak değil. Bugün de ülkemizin tüm sorunlarını çözecek gayreti sürdürüyoruz. Her bir vatandaşımızı layık olduğu haklara özgürlüklere, refah düzeyine kavuşturmada kararlıyız. Umutlarımızın üzerinin gölgelenmesine rıza göstermeyeceğiz. Her kesimden insanımız bizimle olduğu müddetçe önümüzde duracak , bizi engelleyecek güç tanımıyoruz. Ülkemizin zenginliğini her kesimle adil şekilde dağıtmaya devam ediyoruz.

Türkiye'nin en kapsamlı sosyal programlarını biz getirdik. Bunun sebebi eskiye göre milletin daha çok sıkıntı çektiği değil, insanımızın hayat standardı çıtasının yükselmiş olması. 

İhtiyaç durumunda insanımızın yanında olduğumuzu gösterdik. Nitekim geçmişte sadece yakacak ve gıda gibi sadece birkaç başlıkta yardım alan vatandaşlar, şimdi geniş bir alanda devleti yanında buluyor. Aynı şekilde osysal destek verilen kesimler, engellilerden yaşlılara, eşi vefat eden kadınlardan eğitim görenlere kuışatıcı bir yaklaşım var"

EYT AÇIKLAMASI GELMEDİ AMA...

Emeklilikte yaşa takılanlar kabinede gündeme geldi. Ancak kabine sonrası açıklama gelmedi. Açıklamanın kabine sonrası basın mensupları ile bir araya gelecek Çalışma Bakanı Vedat Bilgin'den gelmesi bekleniyor. Açıklama gelince haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç