Son Dakika: İBB Promosyon İçin Yeni Başvuru

Son Dakika: İBB Promosyon İçin Yeni Başvuru

İBB promosyon ödemeleri hakkında son dakika açıklaması geldi. Açıklamada promosyon için yeni başvuru yapıldığına yer verildi.

Son Dakika 22 Eylül 2022 17:01 0
Son Dakika: İBB Promosyon İçin Yeni Başvuru

Son dakika: İBB promosyonu için başvuru geldi.

Belediye İş Sendikası İBB'ye promosyon ödemesi ile ilgili bir başvuru yaptı. Yapılan başvuruya baktığımızda p0romosyon miktarlarının güncellenmesi gerektiği ifade ediliyor. İşte o başvuru :

"Ülkemizde son yıllarda artan enflasyon oranları ve tyaşanan ekonomik kriz ortamı nedeniyle beleidye emekçilerinin satın alma gücünde ciddi oranda kayıplar yaşanmıştır. Bu kayıplara şimdi de promosyon kayıpları eklenmiştir. Enflasyonun yüzde 12-15 civarında olduğu ve çalışanların bu enflasyona göre maaş ve ücret zammı aldığı dönemde imzalanan promosyon sözleşmesinin, günümüz enflasyon ve maaş artışına bağlı olarak yeniden revize edilmesi gerekliliği artık zorunluluk halini almıştır.

Belediyeniz ve bağlı şrketleri ile yapı kredi bankası arasında yapılan maaş promosyonunun revize eidlmesine ilişkin talebimiz belediyenin mali hizmetler dairesine bildirmiş bulunmaktayız. 

Ancak uzun süredir neticelendirilmeyen bu süreç rahatsızlık verici boyutlara ulaşmış ve belediyenizin tüm işyerlerinde, çalışanlarınızca ve sorumlu kurumlarınızca yalnızca maaş promosyonunun revize edilmesi konuşulur hale gelmiş ve tüm mesailerini bu konu üzerinde yoğunlaştırmış bulunmaktadır."

İşte açıklamanın tamamı:

Bu yazı İBB'ye gönderildi ve promosyon ödemelerine dair kararın bir an önce verilmesi ve işçilere, personellere promosyon ödemesinin biran önce yapılması için çağrı geldi. 

Bu konuda gelişme geldikçe takipçilerimizle paylaşacağız. Haberdar oılmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (0)

Seç