Son Dakika: Halkbank Emekli Banka Promosyonunda Üzen Haber (Kamu Bankası Promosyon Ne Kadar 2022)

Son Dakika: Halkbank Emekli Banka Promosyonunda Üzen Haber (Kamu Bankası Promosyon Ne Kadar 2022)

Halkbank emekli banka promosyonu hakkında son dakika açıklaması geldi ve emeklilere kötü haber verildi.

Emekli Haberleri 22 Eylül 2022 21:25 0
Son Dakika: Halkbank Emekli Banka Promosyonunda Üzen Haber (Kamu Bankası Promosyon Ne Kadar 2022)

Halkbank emekli banka promosyonunda şok haber geldi.

Show Haber'in son dakika olarak geçtiği bilgide kamu bankalarının promosyon yarışından çekildiği belirtildi. Özel bankaların 20 bin liraya kadar çıkaracağı promosyon ödemeisnde kamu bankalarının şimdi çekildiği ifade edildi.

PROMOSYON NE KADAR?

Halkbank resmi sayfasında emeklilere verilecek banka promosyonu hakkında şu ifadelere yer verildi:

"Emekli maaşını Bankamız aracılığıyla alan veya maaşını Bankamıza transfer edecek tüm SGK emeklileri, maaşlarını 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alma taahhüdü karşılığında promosyon ödemesinden faydalanabileceklerdir. Emekli maaşını Bankamıza transfer edecek olan emeklilerin ilk maaşlarının Bankamıza yatması akabinde promosyon ödemesi yapılabilecektir.

Ne kadar promosyon alacağım?

1.500 TL altında emekli maaşı alanlara 500 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 625 TL, 2.500 TL üzerinde emekli maaşı alanlara ise 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacaktır."

ŞOK EDEN HABER: YARIŞTAN ÇEKİLDİ

Show Haber'de yer alan bilgide kamu bankalarının promosyon yarışından çekildiği belirtildi. Söz konusu haberde "Özel bankaların yılbaşından sonra promosyonu 15 bin liraya çıkarması bekleniyor. Ama kamu bankaları promosyon yarışından çekildi."

ÖZEL BANKALAR YENİ YILDA 20 BİN LİRAYA ÇIKARACAK

Söz konusu haberde özel bankaların promosyonu yeni yılda 20 bin liraya kadar çıkaracağı bildirildi. Sizce 2023 yılında 20 bin lira promosyon uygun mu? Aşağıdaki yorum kısmından yazın. 20 bin TL promosyon açıklaması geldiğinde bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Seç