Son Dakika: Cemal Enginyurt ile Latif Şimşek Canlı Yayında Kavga Etti

Son Dakika: Cemal Enginyurt ile Latif Şimşek Canlı Yayında Kavga Etti

Son dakika haberi: Cemal Enginyurt ile Gazeteci Latif Şimşek canlı yayında kavga etti.

Siyaset 6 Ağu 2022 23:32 2
Son Dakika: Cemal Enginyurt ile Latif Şimşek Canlı Yayında Kavga Etti

Son dakika : Canlı yayında kavga çıktı.

Son dakika haberi: Tv100 ekranlarında yayınlanan bir tartışma programına katılan Demokrat Partisi Milletvekili Cemal Enginyurt ile Gazeteci Latif Şimşek arasında kagva çıktı. Kısa sürede büyüyen kavgada taraflar bir birinin üzerine yürüdü. Moderatör Pınar Işık Ardor programın bu aşamasında büyük sıkıntı şekerken tarafları ayırmak için gayret gösterdi. 

Bir birilerine terbiyesizlik yapma diyerek uyaran taraflar karşı karşıya geldi. Bu sırada moderatör canlı yayının kesilmesi talimatını verdi ve canlı yayın kesildi. 

SON DAKİKA AÇIKLAMASI

Demokrat Parti milletvekili Cemal Enginyurt canlı yayında Gazeteci Latif Şimşek'in üzerine yürüdü. İddialara göre daha sonra korumasına emir verip Şimşek’i  darp ettirdiği söyleniyor.

Saldırıya maruz kalan Latif Şimşek'in hafif yaralandığı açıklandı.

İşte kavga anı:

Kavga öncesi konuşmalar şu şekildeydi:

L.Ş : "Herkes saygı duyacak. Polisi hakime savcıya saygı duyacak kimse küçükseyemez."

C.E.: "Ya küçükseyemezsin deme bırakın bu işleri. Polis de bizim devlet de bizim. Bırakın bu işleri."

L.Ş: "Sen bırak bu işleri. Sen bana bırak deyince öyle olacak ben sana bırak deyince nolacak. Sen bana bırak diyorsun da"

C.E. "Terbiyesizlik yapma"

L.Ş: "Sen terbiyesizlik yapma"

Yorumlar (2)

Seç


Ziyaretçi 9 Gün Önce
Milletvekili bu devirde parası için çalışıyor yoksa devlet millet ayakları yalan dolan ..cümlelerde de açıkca belli .Polis suçlaları araştırır tutuklar,hakim ceza verir . Ama onlar için böyle değil . Her yerde özel muamele görmeye alışkın oldukları için cevap alınca darp ettirme yoluna başvurması ne kadar sığ olduğunun ve milletvekili konumuna uygun olmadığının göstergesi.
Ziyaretçi 9 Gün Önce
latif şimşek sonunakadar haklı cemal enginyurt yarın ceketini degiştirir hdp ceketini giyer şehit can verir cemal hedepeyi besler büyütür